Elite Mini 800 G9 - i7 14700 - 32GB RAM - 1TB SSD - Win11 Pro - Azerty Belgian
ITCurry #: 1170RUX2 | Article #: 622X0ET#UUGFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
1391,69
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel© CoreT i7 |
| Processorgeneratie | Intel Core i7-14xxx |
| Processormodel | i7-14700 |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 28 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Prestatiekernen | 8 |
| Effici‰nte kernen | 12 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,3 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,2 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Effici‰nte kernbasisfrequentie | 1,5 GHz |
| Processor cache | 33 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Aantal ge‹nstalleerde processoren | 1 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Maximaal turbovermogen | 219 W |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | Nee |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel© UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel© UHD Graphics |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel Q670 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Type product | Mini PC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 5 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Energie | |
| Netvoeding | 120 W |
| Design | |
| Type behuizing | Mini PC |
| Kleurnaam | Jack black |
| Kleur van het product | Zwart |
| Introductie jaar | 2024 |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP Security tools | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; Absolute Persistence module; HP Sure Admin; HP BIOSphere Gen6; HP Client Security Manager Gen7; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; HP Sure Run Gen5; HP Sure Recover Gen5; Trusted Platform Module TPM 2.0 Embedded Security Chip shipped with Windows 11 (Common Criteria EAL4+ certified)(FIPS 140-2 Level 2 certified) |
| HP Management tools | HP Image Assistant; HP Connect for Microsoft Endpoint Manager |
| HP Software provided | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Connection Optimizer;HP Privacy Settings; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Desktop Support Utilities; MyHP; HP QuickDrop; HP Easy Clean; HP Easy Clean Keyboard Driver |
| HP-segment | Bedrijf |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 177 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Gewicht | 1,42 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 498 mm |
| Diepte verpakking | 132 mm |
| Hoogte verpakking | 235 mm |
| Gewicht verpakking | 2,95 kg |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Duurzame technologie‰n en materialen | 45% post-consumer recycled plastic |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}