EliteOne 870 G9 AiO - 27in Touchscreen - i7 14700 - 32GB RAM - 1TB SSD - Win11 Pro - Azerty Belgian
ITCurry #: 1170RKL5 | Article #: 99A00ET#UUGFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
2160,05
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| HD type | Quad HD |
| Helderheid | 250 cd/mý |
| Soort paneel | IPS |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel© CoreT i7 |
| Processorgeneratie | Intel Core i7-14xxx |
| Processormodel | i7-14700 |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Processor aantal threads | 28 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Prestatiekernen | 8 |
| Effici‰nte kernen | 12 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,3 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,2 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Effici‰nte kernbasisfrequentie | 1,5 GHz |
| Processor cache | 33 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Maximaal turbovermogen | 219 W |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenslots | 2 |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugen form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel© UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel© UHD Graphics |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Merk luidsprekers | Bang & Olufsen |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Audiosysteem | Bang & Olufsen |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,1000,100 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB4 Gen 3ž2-poorten | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Design | |
| Kleurnaam | Silver |
| Kleur van het product | Zilver |
| Introductie jaar | 2024 |
| Land van herkomst | Tsjechische Republiek |
| Prestatie | |
| Type product | Alles-in-‚‚n-pc |
| Chipset moederbord | Intel Q670 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Brand-specifieke functies | |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| HP-segment | Bedrijf |
| HP Security tools | Trusted Platform Module TPM 2.0 Embedded Security Chip shipped with Windows 10 (Common Criteria EAL4+ Certified)(FIPS 140-2 Level 2 Certified); HP Sure Start; HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; Absolute Persistence module; HP Sure Admin; HP BIOSphere Gen6; HP Client Security Manager Gen7; HP Tamper Lock; HP Sure Run Gen6; HP Sure Recover Gen6; HP Plarform Certificate; Seamless Firmware Update Service; Secured-COre PC Disable; Windows Hello Enhanced SIgn-in Security (ESS) Enable |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 240 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 614 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 247 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 599,5 mm |
| Gewicht (met standaard) | 8,9 kg |
| Gewicht | 8,9 kg |
| Breedte verpakking | 742 mm |
| Diepte verpakking | 237 mm |
| Hoogte verpakking | 640 mm |
| Gewicht verpakking | 15,1 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Certificaten | |
| Lage halogeen | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Ocean-bound plastic in speaker enclosure; 40% post-consumer recycled plastic; 30% ITE-derived closed loop plastic; Low Halogen; 80 Plus Platinum power supplies available |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Toetsenbordconnectiviteit | Draadloos |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Overige specificaties | |
| Type behuizing | Alles-in-een |
| Schermdiameter in centimeters | 68,6 cm |
| Inclusief monitor | Ja |
| Netvoeding | 240 W |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}