Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
14,64
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
White matte inkjet coated polypropylene labels with waterborne acrylic adhesive
The PP Matte Premium Labels are resistant to water, heat and most chemicals, they can be used for smudge-proof, accurate and scannable full colour inkjet printing. A waterborne acrylic adhesive delivers excellent adhesion and UV-stability for permanent, reliable, on-demand results.
Product use
• Product labels
• Manufacturing
• Healthcare and Pharmacy
• GHS chemical labels
• Shipping labels
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Wit |
| Label type | Zelfklevend printerlabel |
| Soort | Doorlopend etiket |
| Formaat | Rol |
| Printtechnologie | Inkjet |
| Kleefmiddel | Acryl |
| Type kleefmiddel | Permanent |
| Type finish | Mat |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Vorm | Rechthoek |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmtebestendig | Ja |
| Compatibele producten | ColorWorks C3500 ColorWorks C4000 |
| Gewicht en omvang | |
| Labelbreedte | 7,6 cm |
| Lengte vel | 29 m |
| Maximum roll diameter | 9,9 cm |
| Core diameter | 4,6 cm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Labels/pack | 18 stuk(s) |
| Rollen per pak | 18 |
| Labels per rol | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Polen |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}