Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
16,33
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Gloss-finished paper labels with permanent adhesive
Premium gloss coated inkjet labels for high-quality photo-level printing. The smooth, bright white surface with a gloss finish ensures fast drying, scratch, water and heat resistance. The universal permanent acrylic adhesive enables trouble free performance and good adhesion on variety of surfaces, also on low temperatures.
Product use
• Product labels
• Manufacturing
• Promotional labels
• Healthcare and Pharmacy
• Shelf edge labels in retail
• Shipping labels
| Kenmerken | |
| Label type | Zelfklevend printerlabel |
| Soort | Gestanste etiket |
| Formaat | Rol |
| Printtechnologie | Inkjet |
| Kleefmiddel | Acryl |
| Type kleefmiddel | Permanent |
| Type finish | Glans |
| Bedoeld voor | Ontvangstbewijs |
| Vorm | Rechthoek |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmtebestendig | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Compatibele producten | ColorWorks C3500 Series, CW-C4000e (bk), CW-C4000e (mk) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte vel | 7,6 cm |
| Lengte vel | 33 m |
| Rollengte | 33 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Diepte verpakking | 108 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 470 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Rollen per pak | 1 |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 648 stuk(s) |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutohoogte | 96 cm |
| Minimum bestelhoeveelheid | 18 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 216 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 288 stuk(s) |
| Producten per pallet (UK) | 864 stuk(s) |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Pallethoogte (UK) | 96 cm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}