Pp Matte Label Premium, Die-cut Roll, 210mm X 297mm, 184 Labels
ITCurry #: 1925Z443 | Article #: 7113422-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
White matte inkjet coated polypropylene labels with waterborne acrylic adhesive
The PP Matte Premium Labels are resistant to water, heat and most chemicals, they can be used for smudge-proof, accurate and scannable full colour inkjet printing. A waterborne acrylic adhesive delivers excellent adhesion and UV-stability for permanent, reliable, on-demand results.
Product use
• Product labels
• Manufacturing
• Healthcare and Pharmacy
• GHS chemical labels
• Shipping labels
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Wit |
| Label type | Zelfklevend printerlabel |
| Soort | Gestanste etiket |
| Formaat | Rol |
| Printtechnologie | Inkjet |
| Kleefmiddel | Acryl |
| Type kleefmiddel | Permanent |
| Type finish | Mat |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Vorm | Rechthoek |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmtebestendig | Ja |
| Compatibele producten | ColorWorks C6500AE 8* ColorWorks C6500PE 8* |
| Gewicht en omvang | |
| Labelbreedte | 21 cm |
| Labelhoogte | 29,7 cm |
| Maximum roll diameter | 15,2 cm |
| Core diameter | 7,62 cm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Labels/pack | 736 stuk(s) |
| Rollen per pak | 4 |
| Labels per rol | 184 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Polen |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |