-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Rhino™ 5200 is robuust, veelzijdig en zit boordevol tijdbesparende functies, en voldoet aan de belangrijkste ANSI en TIA/EIA 606-B etiketteringsnormen. Druk gewoon op een exclusieve Rhino"sneltoets" om automatisch de tekstgrootte, afstand tussen de tekst en de opmaak aan te passen om perfecte labels voor patchpanelen te maken. Druk vervoglens op een andere knop om bijpassende kabelmarkeringen of tags voor voorplaten te maken, zonder overtypen Het is net zo gemakkelijk om labels voor modules of labels met vaste lengte, labels voor horizontale en verticale draadbinders, labels voor klemmen en 110 blokken en nog veel meer af te printen Print barcodes voor Code 39 & Code 128. Toegang tot meer dan 100 symbolen, breuken en leestekens uit met een paar snelle toetsaanslagen. Voeg de optionele snelladende lithium-ion batterij toe voor ononderbroken productiviteit.
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Thermo transfer |
| Kleur | Nee |
| Maximale resolutie | 180 x 180 DPI |
| Papier | |
| Maximale label breedte | 1,9 cm |
| Ondersteunde papierwijdte | 6, 9, 12, 19 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| USB-poort | Nee |
| PC connected | Nee |
| Prestatie | |
| Ingebouwde streepjescodes | Code 39 |
| Aantal symbolen | 100 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Geel |
| Toetsenbordindeling | ABC |
| Energie | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Nee |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 124 mm |
| Diepte | 64 mm |
| Hoogte | 234 mm |
| Gewicht | 800 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 375 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 330 mm |
| Gewicht verpakking | 2,4 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Aantal cartridges | 1 stuk(s) |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 119,1 cm |
| Pallet brutogewicht | 160,9 kg |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 54 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Geheugen capaciteit | 100 tekens |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |