Rhino 4200 Label Printer With Qwerty (uk) Keyboard Euro Plug
ITCurry #: 83692870 | Article #: 1852995-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De DYMO Rhino 4200 Industriële Labelmaker, met zijn vertrouwde QWERTY-toetsenbord en bibliotheek van meer dan 150 symbolen en termen voor elektro, AV/beveiliging en faciliteitenbeheer, zorgt ervoor dat industriële labeltaken snel en goed worden uitgevoerd. Met ‘Hot Key’-sneltoetsen kunt u snel draad- en kabelwikkels, vlaggen, labels met een vaste lengte en meer maken en opmaken, terwijl een ‘Favorites’-toets toegang biedt tot uw meest gebruikte labels, symbolen en termen. Met de Rhino 4200 kunt u labels afdrukken tot 3/4" breed in flexibel nylon, permanent polyester en duurzaam vinylmateriaal, en rechtstreeks op heat-shrink buisjes. Geïntegreerde rubberen bumpers helpen schade voorkomen bij (laten) vallen tijdens het werk.
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Thermo transfer |
| Kleur | Nee |
| Printkleuren | Zwart, Wit |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Nee |
| USB-poort | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Geel |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LED |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Energie | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 134 mm |
| Diepte | 127 mm |
| Hoogte | 187 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| Overige specificaties | |
| Aantal etiketformaten | 100 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |