Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
29.06
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
With its built-in wrist support and neutral grip, the ergonomist-approved Pro Fit™ Ergo Wired Mouse positions your hand for improved comfort. Features include quiet clicking, plug & play USB connection, five buttons (including forward and back) and four DPI settings (1000/1600/2400/3200).
| Mouse | |
| Connectivity technology | Wired |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 153 mm |
| Package depth | 93 mm |
| Package height | 205 mm |
| Package weight | 200 g |
| Other features | |
| Special features | SmartFitT |
| Compatible operating systems | Windows 7 or above; macOS 10.14 or above; Windows 11 |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Master (outer) case width | 178 mm |
| Master (outer) case length | 475 mm |
| Master (outer) case height | 258 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.44 kg |
| Master (outer) case net weight | 779 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}