Label Synthetic 60 X 25mm Coated Thermal Transfer Rfid Adhessive 76.2mm Core 400/r1/box
ITCurry #: 1825Q221 | Article #: 10039973Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
274,54
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Label, Synthetic, 2.3594x0.9844in (60x25mm); TT, RFID Polyester with Foam, Coated, High Performance Acrylic Adhesive, 3in (76.2mm) core, RFID, 400/roll, 1/box, Plain
High memory (496-bit EPC, 128-bit user) for applications required in automotive, aviation or where a cloud infrastructure is not available.Global tuning (FCC and ETSI) enables reliable performance in any regionWhile optimized for metal, they deliver excellent performance on non-metal surfaces and ESD plastic totes.60 x 25mm (2.36 x .98”) label sizePair with Zebra’s 5095 resin ribbon.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal | Synthetisch |
| Printtechnologie | Thermo transfer |
| Kleefmiddel | Acryl |
| Merkcompatibiliteit | Zebra |
| Gewicht en omvang | |
| Labelbreedte | 6 cm |
| Labelhoogte | 2,5 cm |
| Core diameter | 7,62 cm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 630 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Labels/pack | 400 stuk(s) |
| Rollen per pak | 1 |
| Labels per rol | 400 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}