Label Synthetic 45 X 13mm Coated Thermal Transfer Rfid Adhessive 600 / R1 / Box
ITCurry #: 1825P039 | Article #: 10026764Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
190,16
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Label, Synthetic, 1.7656x0.5156in (45x13mm); TT, RFID Polyester with Foam, Coated, High Performance Acrylic Adhesive, 3in (76.2mm) core, RFID, 600/roll, 1/box, Plain, FCC
Read range up to to 3.5m on metal, which is over 2X longer than the original MicroDesigned for and extensively tested in Zebra’s ZT411 RFID printer/encoders to ensure correct encoding and consistent print quality.Pair with Zebra’s 5095 resin ribbon.Pair with Zebra’s 5095 resin ribbon.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal | Synthetisch |
| Printtechnologie | Thermo transfer |
| Merkcompatibiliteit | Zebra |
| Gewicht en omvang | |
| Labelbreedte | 4,5 cm |
| Labelhoogte | 1,3 cm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 500 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Labels/pack | 600 stuk(s) |
| Rollen per pak | 1 |
| Labels per rol | 600 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}