Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
293,91
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
SmartMetals heeft een projectorbeugel ontwikkeld inclusief kogelgewricht, kogelklemring met handgrepen en een bracketplaat met kwartslagsluitingen. Met deze set kunt u zonder gereedschap uw projector snel en makkelijk aan een buizenset bevestigen. De projector dient hierbij te worden voorzien van een projectorspecifieke bracket of een universele bracket in verhuur uitvoering. De buizensets zijn elektrisch geisoleerd. Er hoeft niet met tape te worden gewerkt rondom de truss om storingen in het beeld te voorkomen. Tevens zijn de buizensets voorzien van hijsogen om een safety aan te bevestigen.
| Prestatie | |
| Montagewijze | Plafond |
| Maximale gewichtscapaciteit | 30 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Draaihoek | 360ø |
| Bereik kantelhoek | -20 - 20ø |
| Plafond montage buis lengte (max) | 115 cm |
| Plafond montage buis lengte (min) | 70 cm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 3,95 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024190 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}