-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
SmartMetals heeft een projectorbeugel ontwikkeld inclusief kogelgewricht, kogelklemring met handgrepen en een bracketplaat met kwartslagsluitingen. Met deze set kunt u zonder gereedschap uw projector snel en makkelijk aan een buizenset bevestigen. De projector dient hierbij te worden voorzien van een projectorspecifieke bracket of een universele bracket in verhuur uitvoering. De buizensets zijn elektrisch geisoleerd. Er hoeft niet met tape te worden gewerkt rondom de truss om storingen in het beeld te voorkomen. Tevens zijn de buizensets voorzien van hijsogen om een safety aan te bevestigen.
| Prestatie | |
| Montagewijze | Plafond |
| Maximale gewichtscapaciteit | 30 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Draaihoek | 360ø |
| Bereik kantelhoek | -20 - 20ø |
| Plafond montage buis lengte (max) | 700 cm |
| Plafond montage buis lengte (min) | 450 cm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 2,95 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024190 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |