Trooper Backcover With Magneet Samsung Galaxy S26 Ultra - Ash Clear
ITCurry #: T2925055 | Article #: 214516114G31-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The Trooper is tested to withstand drops up to 30ft (9.1 meters). Constructed with a translucent co-mold of PC and TPU, and reinforced by our signature soft-impact resistant core for serious impact absorption. The secure port cover shields against dust and debris, and a traction texture ensures a confident hold, reducing the chance of accidental drops. Our integrated magnet module locks your device securely in place when using wireless chargers or other magnetic accessories. Show off your phone while giving it the armor needed for daily adventures.
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Compatibiliteit | Galaxy S26 Ultra |
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Transparant, As |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Bureaustandaard | Ja |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Stootbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Draadloos opladen | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 88 mm |
| Diepte | 174 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Gewicht | 59 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |