Samsung Galaxy S26 Ultra Trooper W/mag Opaque Bdl Black Holster
ITCurry #: T2925109 | Article #: 2145461BV01-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The Trooper is tested to withstand drops up to 30ft, 9.1 meters (5X Mil-Spec). Constructed with a translucent co-mold of PC and TPU, and reinforced by our signature soft-impact resistant core for serious impact absorption. The secure port cover shields against dust and debris, and a traction texture ensures a confident hold, reducing the chance of accidental drops. Our integrated magnet module locks your device securely in place when using wireless chargers or other magnetic accessories. For hands-free convenience on the go, the Trooper includes a durable phone holster that securely clips to your belt or bag, keeping your device accessible. Show off your phone while giving it the armor needed for daily adventures.
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Oppervlakte kleur | Patroon |
| Compatibiliteit | Galaxy S26 Ultra |
| Type etui | Omhulsel |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU), Polycarbonaat (PC) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Draadloos opladen | Ja |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Bureaustandaard | Ja |
| Vak voor pasje | Nee |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Krasbestendig, Stootbestendig |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 88 mm |
| Diepte | 16 mm |
| Hoogte | 174 mm |
| Gewicht | 141 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Militaire norm | 5X MIL-STD-810 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |