USB To Serial Adapter Cable Com Retention Interchangeable Screws/nuts USB-a To Db9 Rs - 1m
ITCurry #: 7564A885 | Article #: 1P3FFCB-USB-SERIAL-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Voeg een RS232 seriële poort toe aan een laptop of desktop via een beschikbare USB-A poort
Voeg RS-232 seriële communicatie toe aan Data Terminal Equipment (DTE) met USB-A (bijvoorbeeld desktop of laptop) dankzij deze 1m straight through USB naar seriële adapterkabel.
Seriële Poort Uitbreiding
Deze USB seriële adapter voegt een RS-232 seriële DB/DE-9 (male) connector toe aan een desktop of laptop via een USB Type-A poort. Bevestig de adapter aan een serieel apparaat met de voorgeïnstalleerde en verwijderbare D-Sub schroeven of installeer met de meegeleverde DB-9 moeren voor compatibiliteit met andere serieële randapparatuur of kabels.
LED Indicators
Data transmit en receive LED-indicators bieden realtime zicht op de poortactiviteit. De USB-LED geeft aan wanneer de adapter met succes geregistreerd is op de desktop of laptop. Alle LED's helpen problemen op te sporen en op te lossen.
Vlotte Connectiviteit
De adapter is compatibel met Windows, macOS, ChromeOS en Linux. Drivers worden automatisch geïnstalleerd op Windows 7 en nieuwere versies en op macOS 10.15 en hoger. De USB naar RS-232 adapter beschikt over COM Retention, waardoor de COM poort automatisch opnieuw wordt toegewezen als de kabel wordt losgekoppeld en opnieuw wordt aangesloten, of als het systeem opnieuw wordt opgestart.
Duurzaam Gebouwd
De robuuste TPE-constructie en niveau-4 ESD-bescherming (15 kV air en 8 kV contact) verbeteren de betrouwbaarheid en de levensduur van de USB naar seriëel adapter. De koperen afscherming vermindert elektromagnetische en Radio-Frequency interferentie (EMI en RFI). Vergulde connectors verbeteren de signaalgeleiding.
Voeg RS-232 seriële communicatie toe aan Data Terminal Equipment (DTE) met USB-A (bijvoorbeeld desktop of laptop) dankzij deze 1m straight through USB naar seriële adapterkabel.
Seriële Poort Uitbreiding
Deze USB seriële adapter voegt een RS-232 seriële DB/DE-9 (male) connector toe aan een desktop of laptop via een USB Type-A poort. Bevestig de adapter aan een serieel apparaat met de voorgeïnstalleerde en verwijderbare D-Sub schroeven of installeer met de meegeleverde DB-9 moeren voor compatibiliteit met andere serieële randapparatuur of kabels.
LED Indicators
Data transmit en receive LED-indicators bieden realtime zicht op de poortactiviteit. De USB-LED geeft aan wanneer de adapter met succes geregistreerd is op de desktop of laptop. Alle LED's helpen problemen op te sporen en op te lossen.
Vlotte Connectiviteit
De adapter is compatibel met Windows, macOS, ChromeOS en Linux. Drivers worden automatisch geïnstalleerd op Windows 7 en nieuwere versies en op macOS 10.15 en hoger. De USB naar RS-232 adapter beschikt over COM Retention, waardoor de COM poort automatisch opnieuw wordt toegewezen als de kabel wordt losgekoppeld en opnieuw wordt aangesloten, of als het systeem opnieuw wordt opgestart.
Duurzaam Gebouwd
De robuuste TPE-constructie en niveau-4 ESD-bescherming (15 kV air en 8 kV contact) verbeteren de betrouwbaarheid en de levensduur van de USB naar seriëel adapter. De koperen afscherming vermindert elektromagnetische en Radio-Frequency interferentie (EMI en RFI). Vergulde connectors verbeteren de signaalgeleiding.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1 m |
| Aansluiting 1 | USB Type-A |
| Aansluiting 2 | RS-232 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Chipset | FTDI - FT232R |
| Baud snelheid | 921,6 Kbit/s |
| Data bits | 7, 8 |
| FIFO (First In, First Out) | 256 B |
| Parity bit | Even, Merk, Nee, ODD, Ruimte |
| Stop bits | 1, 2 |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 Enterprise x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10, Windows 11 Home, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 Education, Windows 11 Pro, Windows 7 Starter x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Ultimate x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 x64, Windows 10 Home, Windows 8, Windows 10 Home x64, Windows 7, Windows 8 Enterprise, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 8 x64, Windows 10 x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1, Windows 11, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 22 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 80 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 80 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 570 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 355 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 290 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |