-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Voeg een RS232 seriële poort toe aan een laptop of desktop, via een beschikbare USB-A poort
Voeg ondersteuning voor RS-232 seriële communicatie toe aan Data Terminal Equipment (DTE) met USB-A (bijvoorbeeld desktop of laptop) dankzij deze 2 meter lange straight through USB-naar-serieel adapterkabel.
Seriële poort uitbreiding
De USB seriële adapter voegt een RS-232 seriële DB/DE-9 (male) connector toe aan een desktop of laptop via een USB Type-A poort. Bevestig de adapter aan een serieel apparaat met behulp van voorgeïnstalleerde en verwijderbare D-Sub schroeven of met de meegeleverde DB-9 moeren voor compatibiliteit met andere seriële randapparatuur of kabels.
LED Indicators
De adapter biedt real-time poort activiteit monitoring via de data zend en ontvangst LED indicators. De USB-LED geeft aan wanneer de adapter zich succesvol op de desktop of laptop geregistreerd heeft. Alle LED's helpen bij het opsporen en oplossen van problemen.
Vlotte Connectiviteit
De adapter is compatibel met Windows, macOS, ChromeOS en Linux. Drivers worden automatisch geïnstalleerd in Windows 7 en nieuwere versies, macOS 10.15 en hoger en Linux. De USB-naar-RS-232 adapter is uitgerust met COM Retention, waardoor de COM poortwaarde automatisch opnieuw wordt toegewezen als de kabel wordt losgekoppeld en opnieuw wordt aangesloten, of als het systeem opnieuw wordt opgestart.
Ontworpen voor duurzaamheid
De robuuste TPE constructie en Level-4 ESD bescherming (15kV air en 8kV contact) verbeteren aanzienlijk de betrouwbaarheid en levensduur van de USB naar seriële adapter. Koperen afscherming reduceert elektromagnetische en radiofrequente interferentie (EMI en RFI) tot een minimum. Vergulde connectors verbeteren de signaalgeleiding.
Voeg ondersteuning voor RS-232 seriële communicatie toe aan Data Terminal Equipment (DTE) met USB-A (bijvoorbeeld desktop of laptop) dankzij deze 2 meter lange straight through USB-naar-serieel adapterkabel.
Seriële poort uitbreiding
De USB seriële adapter voegt een RS-232 seriële DB/DE-9 (male) connector toe aan een desktop of laptop via een USB Type-A poort. Bevestig de adapter aan een serieel apparaat met behulp van voorgeïnstalleerde en verwijderbare D-Sub schroeven of met de meegeleverde DB-9 moeren voor compatibiliteit met andere seriële randapparatuur of kabels.
LED Indicators
De adapter biedt real-time poort activiteit monitoring via de data zend en ontvangst LED indicators. De USB-LED geeft aan wanneer de adapter zich succesvol op de desktop of laptop geregistreerd heeft. Alle LED's helpen bij het opsporen en oplossen van problemen.
Vlotte Connectiviteit
De adapter is compatibel met Windows, macOS, ChromeOS en Linux. Drivers worden automatisch geïnstalleerd in Windows 7 en nieuwere versies, macOS 10.15 en hoger en Linux. De USB-naar-RS-232 adapter is uitgerust met COM Retention, waardoor de COM poortwaarde automatisch opnieuw wordt toegewezen als de kabel wordt losgekoppeld en opnieuw wordt aangesloten, of als het systeem opnieuw wordt opgestart.
Ontworpen voor duurzaamheid
De robuuste TPE constructie en Level-4 ESD bescherming (15kV air en 8kV contact) verbeteren aanzienlijk de betrouwbaarheid en levensduur van de USB naar seriële adapter. Koperen afscherming reduceert elektromagnetische en radiofrequente interferentie (EMI en RFI) tot een minimum. Vergulde connectors verbeteren de signaalgeleiding.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 2 m |
| Aansluiting 1 | USB Type-A |
| Aansluiting 2 | DB-9 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Chipset | FTDI - FT232R |
| Baud snelheid | 921,6 Kbit/s |
| Data bits | 7, 8 |
| FIFO (First In, First Out) | 256 B |
| Parity bit | Even, Merk, Nee, ODD, Ruimte |
| Stop bits | 1, 2 |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Diepte verpakking | 1 mm |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 95 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 80 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 80 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 600 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 485 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 345 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |