-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Creëer een high-performance triple-display workstation door een USB Type-C apparaat aan te sluiten op drie onafhankelijke HDMI schermen
Met deze 3-poorts USB-C naar HDMI MST hub kunt u drie HDMI schermen op uw USB Type-C Windows apparaat aansluiten, zodat u uw productiviteit gemakkelijk kunt maximaliseren. Multitasking eenvoudig gemaakt Nu apparaten steeds mobieler worden dan ooit tevoren, kunt u over minder video-uitgangen beschikken, waardoor u dus alleen uw kleine geïntegreerde scherm kunt gebruiken. Deze Multi-Stream Transport hub lost dat probleem op omdat u drie schermen op uw USB-C computer kunt aansluiten, zodat multitasken nog gemakkelijker wordt. Met deze USB-C naar HDMI videosplitter kunt u uw scherm op aanvullende schermen spiegelen of onafhankelijke content naar elk scherm streamen, waardoor hij het ideale accessoire voor reizen of hot-desking is. Verbazingwekkende beeldkwaliteit MST technologie maakt gebruik van uw bestaande videokaart om het gebruik van systeembronnen tot een minimum te beperken, terwijl u tegelijkertijd UHD 4K resoluties voor tot twee schermen kunt bieden. Omdat de USB-C hub ook HD 1080p op drie onafhankelijk schermen kan weergeven, is hij perfect voor alle high-resolution applicaties zoals grafisch ontwerp en medische beeldvorming. Probleemloze installatie Multi-Stream Transport kan eenvoudig worden geïnstalleerd, omdat het natief werkt op elk Windows apparaat dat DP Alt Mode over USB Type-C ondersteunt. Deze USB-C naar HDMI adapter is Thunderbolt 3 compatibel en biedt plug & play installatie zonder dat stuurprogramma's of software vereist zijn. Bovendien wordt deze triple-monitor adapter door de USB-C poort gevoed, d.w.z. dat geen externe voedingskabels noodzakelijk zijn.
Met deze 3-poorts USB-C naar HDMI MST hub kunt u drie HDMI schermen op uw USB Type-C Windows apparaat aansluiten, zodat u uw productiviteit gemakkelijk kunt maximaliseren.
Multitasking eenvoudig gemaaktNu apparaten steeds mobieler worden dan ooit tevoren, kunt u over minder video-uitgangen beschikken, waardoor u dus alleen uw kleine geïntegreerde scherm kunt gebruiken. Deze Multi-Stream Transport hub lost dat probleem op omdat u drie schermen op uw USB-C computer kunt aansluiten, zodat multitasken nog gemakkelijker wordt.
Met deze USB-C naar HDMI videosplitter kunt u uw scherm op aanvullende schermen spiegelen of onafhankelijke content naar elk scherm streamen, waardoor hij het ideale accessoire voor reizen of hot-desking is.
Verbazingwekkende beeldkwaliteitMST technologie maakt gebruik van uw bestaande videokaart om het gebruik van systeembronnen tot een minimum te beperken, terwijl u tegelijkertijd UHD 4K resoluties voor tot twee schermen kunt bieden. Omdat de USB-C hub ook HD 1080p op drie onafhankelijk schermen kan weergeven, is hij perfect voor alle high-resolution applicaties zoals grafisch ontwerp en medische beeldvorming.
Probleemloze installatieMulti-Stream Transport kan eenvoudig worden geïnstalleerd, omdat het natief werkt op elk Windows apparaat dat DP Alt Mode over USB Type-C ondersteunt. Deze USB-C naar HDMI adapter is Thunderbolt 3 compatibel en biedt plug & play installatie zonder dat stuurprogramma's of software vereist zijn. Bovendien wordt deze triple-monitor adapter door de USB-C poort gevoed, d.w.z. dat geen externe voedingskabels noodzakelijk zijn.
| Prestatie | |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| DVI-uitgang | Nee |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort-uitgang | Nee |
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 30 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440, 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2160 |
| Chipset | MegaChips - STDP4320, |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ge‹ntegreerde USB-kabel | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 x64 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 65 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 118 g |
| USB kabel lengte | 0,3 m |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 50 - 90 procent |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 154 mm |
| Diepte verpakking | 245 mm |
| Hoogte verpakking | 62 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 330 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 220 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |