USB-c Hub - 3-port With Ethernet Portable USB Hub Adapter W/ Gbe
ITCurry #: 7564A713 | Article #: 5G3AGBB-USB-C-HUBFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
27,88
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
10/100/1000Mbps Ethernet | USB Type-C naar 3x USB Type-A | USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) | 30cm Ingebouwde Host Kabel
The StarTech.com Advantage
| Poorten & interfaces | |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Hub-interfaces | Micro-USB, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Micro-USB 2.0 ports hoeveelheid | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten | 5 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Nee |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| LED-indicatoren | Activiteit, Link |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Netwerk | |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Full duplex | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 9000 |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Soort voeding | USB |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 54 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Gewicht | 82 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 142 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 138 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 80 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 473 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 340 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 440 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 70 stuk(s) |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Overige specificaties | |
| Chipset | VIA/VLI - VL817, ASIX - AX88179A |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}