-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
USB Type-C Multiport Adapter | USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) | 4K 30Hz HDMI | 100W Power Delivery | SD & MicroSD Kaartlezer
Deze USB-C multiport adapter met HDMI® verandert uw Macbook Pro, Macbook Air (Intel and M1, M2, M3, M4, M5), Google Pixelbook en andere USB-C™ tablets of laptops in een volledige work station. De USB Type-C multiport adapter biedt 4K 30Hz HDMI videoweergave, een USB Type-C™ poort (data/voeding), een USB 5Gbps poort, een SD en MicroSD kaartlezer, allemaal via één aansluiting op de USB-C of Thunderbolt poort van uw laptop.
De adapter biedt geavanceerd opladen via USB 100W Power Delivery 3.0 en dankzij de oprolbare USB-C kabel die direct op uw USB-C host wordt aangesloten, hebt u geen extra kabel meer nodig.
Verhoog uw productiviteit
Het draagbare docking station ondersteunt één HDMI scherm tot 4K 30Hz (3840 x 2160p) voor een krachtig werkstation. Het kan ook worden aangesloten op een ultrawide scherm.
Sluit uw apparaten aan
De USB-C naar USB 5Gbps hub beschikt over een USB-C en een USB-A poort (BC 1.2 laadpoort) waarop u uw nieuwste en oudere USB apparaten kunt aansluiten.
Geïntegreerde SD kaartlezer
Krijg eenvoudig toegang tot uw multimedia content. De multiport adapter biedt direct toegang tot uw SD, SDHC™ en SDXC™ geheugenkaarten of microSD kaarten.
Laad uw laptop en randapparaten op
Met ondersteuning voor USB Power Delivery 3.0 (tot 100W), kunt u met de USB Type-C multiport adapter uw laptop voeden en opladen en uw randapparaten voeden, wanneer u aangesloten bent op een USB-C voedingsadapter. De multiport adapter verbruikt zelf 8W, waardoor 92W overblijft voor opladen
NB:Voor volledige functionaliteit van de adapter moet de USB-C poort van uw laptop USB Power Delivery ondersteunen.
Deze USB-C multiport adapter met HDMI® verandert uw Macbook Pro, Macbook Air (Intel and M1, M2, M3, M4, M5), Google Pixelbook en andere USB-C™ tablets of laptops in een volledige work station. De USB Type-C multiport adapter biedt 4K 30Hz HDMI videoweergave, een USB Type-C™ poort (data/voeding), een USB 5Gbps poort, een SD en MicroSD kaartlezer, allemaal via één aansluiting op de USB-C of Thunderbolt poort van uw laptop.
De adapter biedt geavanceerd opladen via USB 100W Power Delivery 3.0 en dankzij de oprolbare USB-C kabel die direct op uw USB-C host wordt aangesloten, hebt u geen extra kabel meer nodig.
Verhoog uw productiviteit
Het draagbare docking station ondersteunt één HDMI scherm tot 4K 30Hz (3840 x 2160p) voor een krachtig werkstation. Het kan ook worden aangesloten op een ultrawide scherm.
Sluit uw apparaten aan
De USB-C naar USB 5Gbps hub beschikt over een USB-C en een USB-A poort (BC 1.2 laadpoort) waarop u uw nieuwste en oudere USB apparaten kunt aansluiten.
Geïntegreerde SD kaartlezer
Krijg eenvoudig toegang tot uw multimedia content. De multiport adapter biedt direct toegang tot uw SD, SDHC™ en SDXC™ geheugenkaarten of microSD kaarten.
Laad uw laptop en randapparaten op
Met ondersteuning voor USB Power Delivery 3.0 (tot 100W), kunt u met de USB Type-C multiport adapter uw laptop voeden en opladen en uw randapparaten voeden, wanneer u aangesloten bent op een USB-C voedingsadapter. De multiport adapter verbruikt zelf 8W, waardoor 92W overblijft voor opladen
NB:Voor volledige functionaliteit van de adapter moet de USB-C poort van uw laptop USB Power Delivery ondersteunen.
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Docking |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Nee |
| Prestatie | |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MMC, MicroSD (TransFlash), SD |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 30 Hz |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 8 W |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iPadOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 øC |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 55 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoogte | 10,5 mm |
| Gewicht | 78 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 142 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 145 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 30 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 450 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 340 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 200 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Overige specificaties | |
| Chipset | VIA Labs - VL102, VIA Labs - VL817, Parade - PS176, NOREL Systems - NS1081C |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |