USB C Multiport Adapter 4k 60hz Hdmi Or Mdp - 100 Pd Passthrough
ITCurry #: 75648707 | Article #: DKT31CMDPHPD-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
USB-C Multiport Adapter | HDMI & Mini DisplayPort Video | 100W PD Pass-Through | 4-Port USB Hub
Deze USB-C multiport adapter met DP 1.4 Alt Mode ondersteunt 4K 60Hz HDMI® en mini DisplayPort enverandert uw MacBook Pro, Dell XPS of andere USB-C™ laptops of tablets in een compleet werkstation, overal waar u heen gaat. De USB Type-C multiport adapter biedt 4K HDMI of mDP videoweergave, drie USB 3.2 Gen 2 Type-A (10 Gbps) poorten waaronder één BC 1.2 oplaadpoort, en één USB-C poort (10 Gbps), allemaal via één verbinding aangesloten op de USB-C of Thunderbolt 3™ poort van uw laptop. Bovendien biedt de adapter geavanceerd opladen via USB Power Delivery 3.0 en een extra lange vaste 30 cm hostkabel voor een groter bereik en dus meer flexibiliteit tijdens de installatie.
Maximale resolutie
Met dit draagbare docking station kunt u uw laptop aansluiten op een 4K 60Hz HDMI of mini DisplayPort scherm (4096 x 2160p) voor een krachtig werkstation. Kan worden gebruikt met een mDP naar DP videoadapter voor de aansluiting van uw DP monitor en kan ook worden aangesloten op een ultrawide monitor.
DP Alt Mode Vereist
Maximale Resolutie
DP 1.2 Alternate Mode
Tot 4K 30Hz
DP 1.4 Alternate Mode
Tot 4K 60Hz
Sluit uw apparaten aan
De USB-C naar USB 3.1 Gen 2 hub biedt u één USB-C poort en twee USB-A poorten waarop u uw oudere USB apparaten kunt aansluiten.
Laad uw laptop en randapparaten op
Met ondersteuning voor USB PD 3.0 (tot 100W), kunt u met de USB Type-C multiport adapter uw laptop voeden en opladen en uw randapparaten voeden, wanneer u aangesloten bent op een USB-C voedingsadapter. PD 3.0 beschikt over Fast Role Swap om USB-dataverstoring te voorkomen bij omschakeling van voedingsbronnen (USB-C voedingsadapter naar busvoeding).
NB:Voor volledige functionaliteit van de adapter moet de USB-C poort van uw laptop USB Power Delivery ondersteunen.
Deze USB-C multiport adapter met DP 1.4 Alt Mode ondersteunt 4K 60Hz HDMI® en mini DisplayPort enverandert uw MacBook Pro, Dell XPS of andere USB-C™ laptops of tablets in een compleet werkstation, overal waar u heen gaat. De USB Type-C multiport adapter biedt 4K HDMI of mDP videoweergave, drie USB 3.2 Gen 2 Type-A (10 Gbps) poorten waaronder één BC 1.2 oplaadpoort, en één USB-C poort (10 Gbps), allemaal via één verbinding aangesloten op de USB-C of Thunderbolt 3™ poort van uw laptop. Bovendien biedt de adapter geavanceerd opladen via USB Power Delivery 3.0 en een extra lange vaste 30 cm hostkabel voor een groter bereik en dus meer flexibiliteit tijdens de installatie.
Maximale resolutie
Met dit draagbare docking station kunt u uw laptop aansluiten op een 4K 60Hz HDMI of mini DisplayPort scherm (4096 x 2160p) voor een krachtig werkstation. Kan worden gebruikt met een mDP naar DP videoadapter voor de aansluiting van uw DP monitor en kan ook worden aangesloten op een ultrawide monitor.
DP Alt Mode Vereist
Maximale Resolutie
DP 1.2 Alternate Mode
Tot 4K 30Hz
DP 1.4 Alternate Mode
Tot 4K 60Hz
Sluit uw apparaten aan
De USB-C naar USB 3.1 Gen 2 hub biedt u één USB-C poort en twee USB-A poorten waarop u uw oudere USB apparaten kunt aansluiten.
Laad uw laptop en randapparaten op
Met ondersteuning voor USB PD 3.0 (tot 100W), kunt u met de USB Type-C multiport adapter uw laptop voeden en opladen en uw randapparaten voeden, wanneer u aangesloten bent op een USB-C voedingsadapter. PD 3.0 beschikt over Fast Role Swap om USB-dataverstoring te voorkomen bij omschakeling van voedingsbronnen (USB-C voedingsadapter naar busvoeding).
NB:Voor volledige functionaliteit van de adapter moet de USB-C poort van uw laptop USB Power Delivery ondersteunen.
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.0b |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Nee |
| Prestatie | |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 15 W |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ondersteunt Linux | Ubuntu 18.04 LTS, Ubuntu 20.04 LTS |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iPadOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 425 mm |
| Diepte | 46,8 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Gewicht | 84,3 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 117 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 153 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 70 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 473 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 331 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 440 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Chipset | Realtek - RTD2142S, VIA Labs - VL103, VIA Labs - VL822, VIA Labs - VL160, Terminus - FE8.1 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |