-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Transformeer een USB-C-laptop in een multi-monitor workstation met DisplayPort en HDMI video en extra USB-A en USB-C poorten
Verbind tot drie 4K 60Hz displays (2x DisplayPort en 1x HDMI) via één USB-C-poort en beschik daarnaast over USB-C, USB-A en Gigabit Ethernet-connectiviteit.
Ongecomprimeerde Video Via USB-C
Verbind tot drie 4K 60Hz displays via één USB Type-C poort en geniet van ongecomprimeerde video, aangestuurd door de native GPU van je laptop. Ondersteun veeleisende workflows met high-performance visuals, zonder softwarematige compressie.
Implementatie Zonder Drivers
Biedt plug-and-play functionaliteit op Windows, zonder drivers of software-installatie*. Ontworpen voor schaalbare, zero-touch uitrol in gedeelde werkplekken, bedrijfsomgevingen en BYOD-implementaties.
Flexibele, High-Speed I/O
Deze dock is uitgerust met 4× USB-A 5 Gbps poorten en 2× USB-C 10Gbps poorten (waarvan één met 15 W PD) en ondersteunt zowel legacy randapparatuur als moderne high-throughput devices, zonder prestatieverlies. Een Gigabit Ethernet poort zorgt voor een betrouwbare bekabelde netwerkverbinding.
Montage en Beveiliging
Deze multi-monitor dock beschikt over geïntegreerde lock slots voor extra fysieke beveiliging en ondersteunt Surface- of VESA-montage om de dock veilig en uit het zicht te plaatsen. Montage-accessoires zijn afzonderlijk verkrijgbaar (SSPMSUDWM, DOCK-NUC-VESA-MOUNT, SSPMSVESA).
*Opmerking: Niet compatibel met macOS of ChromeOS
Verbind tot drie 4K 60Hz displays (2x DisplayPort en 1x HDMI) via één USB-C-poort en beschik daarnaast over USB-C, USB-A en Gigabit Ethernet-connectiviteit.
Ongecomprimeerde Video Via USB-C
Verbind tot drie 4K 60Hz displays via één USB Type-C poort en geniet van ongecomprimeerde video, aangestuurd door de native GPU van je laptop. Ondersteun veeleisende workflows met high-performance visuals, zonder softwarematige compressie.
Implementatie Zonder Drivers
Biedt plug-and-play functionaliteit op Windows, zonder drivers of software-installatie*. Ontworpen voor schaalbare, zero-touch uitrol in gedeelde werkplekken, bedrijfsomgevingen en BYOD-implementaties.
Flexibele; High-Speed I/O
Deze dock is uitgerust met 4× USB-A 5 Gbps poorten en 2× USB-C 10Gbps poorten (waarvan één met 15 W PD) en ondersteunt zowel legacy randapparatuur als moderne high-throughput devices, zonder prestatieverlies. Een Gigabit Ethernet poort zorgt voor een betrouwbare bekabelde netwerkverbinding.
Montage en Beveiliging
Deze multi-monitor dock beschikt over geïntegreerde lock slots voor extra fysieke beveiliging en ondersteunt Surface- of VESA-montage om de dock veilig en uit het zicht te plaatsen. Montage-accessoires zijn afzonderlijk verkrijgbaar (SSPMSUDWM, DOCK-NUC-VESA-MOUNT, SSPMSVESA).
*Opmerking: Niet compatibel met macOS of ChromeOS
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Prestatie | |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie (maximum digitaal) | 4096 x 2160 Pixels |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington, Nano, Wig, Noble |
| Kleur van het product | Grijs |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 84290 uur |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroom | 2.5 A |
| Spanning | 24 V |
| Output current | 6,25 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 150 W |
| Compatibele soorten stopcontacten | EU, UK |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Ondersteunt Linux | Ubuntu 24.04 LTS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 øC |
| Temperatuur bij opslag | 10 - 70 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 79 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Gewicht | 300 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 205 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 430 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 270 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 280 mm |
| Overige specificaties | |
| Chipset | VMM5320, VL103R, VL171, VL822, VP226, VL817, RTL8153E |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |