Triple Monitor Docking Station - USB-c Hdmi/dp Triple 4k USB-c Dock - 5x USB Hub - Gbe - 100w
ITCurry #: 7564A759 | Article #: 116E-USBC-DOCK-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Compleet gestandaardiseerde oplossing tussen verschillende platforms met ondersteuning voor drie 4K schermen
Dankzij dit USB-C Triple 4K Monitor Docking Station kunt u een flexibel workstation bouwen compatibel met USB-C, of Thunderbolt 3/Thunderbolt 4 laptops, en bovendien met meerdere combinaties van Ultra HD 4K DisplayPort en HDMI monitors.
Extra productiviteit met triple-4K video
Dit triple-4K dockingstation gebruikt een combinatie van zijn geïntegreerde DisplayLink® grafische controller en de DP Alt Mode USB-C-poort van uw computer om drie onafhankelijke 4K-displays aan te sturen.
Sluit diverse combinaties van HDMI- en/of DisplayPort-monitors aan op videopoorten 1 en 2 (DisplayLink®), en gebruik resoluties tot 4K bij 60 Hz. Sluit een HDMI-monitor aan op Video-poort 3 (DP Alt-Mode), en geniet van resoluties tot 4K bij 30 Hz. Deze hoge-resolutie videoprestaties zijn ideaal voor gedetailleerde grafische toepassingen en verhogen uw productiviteit door de weergavemogelijkheden van uw laptop uit te breiden.
Volledig uitgerust docking station
Sluit het dockingstation aan op de USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) Type-C-poort van uw computer om een breed aantal aansluitmogelijkheden, opties en functies te bieden. Het docking station beschikt over:
- 2x USB-A en 1x USB-C (USB 3.2 Gen 1 5Gbps) poorten voor USB randapparatuur.
- 1x USB-A en 1x USB-C (USB 3.2 Gen 2 10Gbps) poorten voor ondersteuning van BC 1.2 met 7.5W (1.5A) voor het laden van tablets en smartphones.
- 1x Gigabit Ethernet poort met WoL (Wake-on-LAN) voor een bekabelde Local Area Network (LAN) connectie.
- 1x 3,5 mm 4-standen TRRS audiojack voor een 3,5 mm headset.
100W USB Power Delivery
Het USB-C dockingstation ondersteunt 100W USB Power Delivery met de meegeleverde power adapter. Hiermee kunt u het aangesloten hostapparaat evenals de aangesloten apparaten opladen via de BC 1.2 USB-oplaadpoorten.
Voor extra bescherming van aangesloten USB-apparaten zijn de BC 1.2 USB-oplaadpoorten voorzien van Overcurrent Protection (OCP). OCP voorkomt dat USB-randapparatuur meer stroom verbruikt dan veilig aan de poort is toegewezen.
Eenvoudige implementatie
Sluit het dock aan op uw hostcomputer met behulp van de 1 m lange meegeleverde USB-C-kabel. Het dockingstation ondersteunt alle belangrijke besturingssystemen, waaronder Windows, macOS, ChromeOS en Ubuntu. Dit dock is ontworpen voor probleemloze integratie met elk compatibel, USB-C apparaat binnen uw organisatie, waaronder Lenovo X1/Thinkpad P-serie, Dell Latitudes/Precision/XPS 15, HP Envy, Surface Laptop 3, en M1 Pro/Max/M2 MacBooks. Het dock is voorzien van een zijdelingse K-sleuf voor extra veiligheid in gedeelde werkruimten (bijv. BYOD hoteling/hot-desking).
Hogere productiviteit en beter apparaatbeheer dankzij de StarTech.com Connectivity Tools Applicatie
StarTech.com Connectivity Tools is ontwikkeld om de prestaties en veiligheid te verbeteren en is het enige softwarepakket op de markt dat werkt met een breed scala aan IT-connectiviteitsaccessoires. De software suite omvat:
-
Advanced Windows Layout Utility: Vensterindelingen instellen en opslaan.
-
Mac Address Pass-Through Utility: Netwerkbeveiliging verbeteren.
-
USB Event Monitoring Utility: Aangesloten USB-apparatuur traceren en loggen.
-
Wi-Fi Auto Switch Utility: Gebruikers snel toegang geven tot hogere netwerksnelheden via bekabeld LAN.
Voor uitgebreide informatie en om de StarTech.com Connectivity Tools applicatie te downloaden, kunt u terecht op: www.StarTech.com/Connectivity-Tools
Dankzij dit USB-C Triple 4K Monitor Docking Station kunt u een flexibel workstation bouwen compatibel met USB-C, of Thunderbolt 3/Thunderbolt 4 laptops, en bovendien met meerdere combinaties van Ultra HD 4K DisplayPort en HDMI monitors.
Extra productiviteit met triple-4K video
Dit triple-4K dockingstation gebruikt een combinatie van zijn geïntegreerde DisplayLink® grafische controller en de DP Alt Mode USB-C-poort van uw computer om drie onafhankelijke 4K-displays aan te sturen.
Sluit diverse combinaties van HDMI- en/of DisplayPort-monitors aan op videopoorten 1 en 2 (DisplayLink®); en gebruik resoluties tot 4K bij 60 Hz. Sluit een HDMI-monitor aan op Video-poort 3 (DP Alt-Mode), en geniet van resoluties tot 4K bij 30 Hz. Deze hoge-resolutie videoprestaties zijn ideaal voor gedetailleerde grafische toepassingen en verhogen uw productiviteit door de weergavemogelijkheden van uw laptop uit te breiden.
Volledig uitgerust docking station
Sluit het dockingstation aan op de USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) Type-C-poort van uw computer om een breed aantal aansluitmogelijkheden, opties en functies te bieden. Het docking station beschikt over:
2x USB-A en 1x USB-C (USB 3.2 Gen 1 5Gbps) poorten voor USB randapparatuur.
1x USB-A en 1x USB-C (USB 3.2 Gen 2 10Gbps) poorten voor ondersteuning van BC 1.2 met 7.5W (1.5A) voor het laden van tablets en smartphones.
1x Gigabit Ethernet poort met WoL (Wake-on-LAN) voor een bekabelde Local Area Network (LAN) connectie.
1x 3,5 mm 4-standen TRRS audiojack voor een 3,5 mm headset.
100W USB Power Delivery
Het USB-C dockingstation ondersteunt 100W USB Power Delivery met de meegeleverde power adapter. Hiermee kunt u het aangesloten hostapparaat evenals de aangesloten apparaten opladen via de BC 1.2 USB-oplaadpoorten.
Voor extra bescherming van aangesloten USB-apparaten zijn de BC 1.2 USB-oplaadpoorten voorzien van Overcurrent Protection (OCP). OCP voorkomt dat USB-randapparatuur meer stroom verbruikt dan veilig aan de poort is toegewezen.
Eenvoudige implementatie
Sluit het dock aan op uw hostcomputer met behulp van de 1 m lange meegeleverde USB-C-kabel. Het dockingstation ondersteunt alle belangrijke besturingssystemen, waaronder Windows, macOS, ChromeOS en Ubuntu. Dit dock is ontworpen voor probleemloze integratie met elk compatibel, USB-C apparaat binnen uw organisatie, waaronder Lenovo X1/Thinkpad P-serie, Dell Latitudes/Precision/XPS 15, HP Envy, Surface Laptop 3, en M1 Pro/Max/M2 MacBooks. Het dock is voorzien van een zijdelingse K-sleuf voor extra veiligheid in gedeelde werkruimten (bijv. BYOD hoteling/hot-desking).
Hogere productiviteit en beter apparaatbeheer dankzij de StarTech.com Connectivity Tools Applicatie
StarTech.com Connectivity Tools is ontwikkeld om de prestaties en veiligheid te verbeteren en is het enige softwarepakket op de markt dat werkt met een breed scala aan IT-connectiviteitsaccessoires. De software suite omvat:
Advanced Windows Layout Utility: Vensterindelingen instellen en opslaan.
Mac Address Pass-Through Utility: Netwerkbeveiliging verbeteren.
USB Event Monitoring Utility: Aangesloten USB-apparatuur traceren en loggen.
Wi-Fi Auto Switch Utility: Gebruikers snel toegang geven tot hogere netwerksnelheden via bekabeld LAN.
Voor uitgebreide informatie en om de StarTech.com Connectivity Tools applicatie te downloaden, kunt u terecht op:www.StarTech.com/Connectivity-Tools
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3ab |
| Prestatie | |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie (maximum digitaal) | 4096 x 2160 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur van het product | Grijs, Zilver |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroom | 2.5 A |
| Spanning | 24 V |
| Output current | 5,41 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 15 W |
| Type stekker | Type M |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 øC |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 55 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 205 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 1,1 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB Type-C naar USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 280 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 430 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 290 mm |
| Overige specificaties | |
| Chipset | DisplayLink - DL-6950-N, VIA - VL817C0, Parade - PS176C0 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |