-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Vergrendelbare USB-C Kabel met Topchroef |10Gbps | 100W PD | DP Alt Mode
Hoogwaardige kabel
Met deze USB-C 3.2 Gen 2 10 Gbps kabel met topschroef kunt u uw USB Type-C apparaten aansluiten voor het synchroniseren, opladen en voeden van uw apparaten.
De USB-C kabel is ook compatibel met Thunderbolt 3 poorten, zodat u uw USB-C mobiele apparaten kunt opladen en synchroniseren met uw Thunderbolt 3 laptop.
Betrouwbare verbinding met screw lock USB-C
Deze kabel is voorzien van één borgschroef voor een veilige verbinding met uw USB-C randapparaten en ter voorkoming van onbedoelde loskoppeling van uw apparaten zoals externe harde schijven of docking stations.
De schroef is geschikt voor alle apparaten met een screw lock ingang aan de bovenkant, zoals StarTech.com's DK31C3HPD.
De geribbelde schroef kan eenvoudig van de kabel worden losgemaakt en daardoor, indien nodig, als een standaard USB-C kabel worden gebruikt.
Ondersteunt tot 100W (5A) met Power Delivery 3.0
Met tot 100W (5A) Power Delivery kunt u een USB-C laptop voeden en opladen, zoals uw Apple MacBook of Microsoft Surface Book. Sluit de kabel gewoon aan op uw USB-C laptop en op een USB-C wandlader.
Bied 8K video met DisplayPort 1.4 Alt Mode
De kabel ondersteunt 8K 30Hz video met DisplayPort 1.4 en is neerwaarts compatibel voor de aansluiting van uw docking station of laptop op een monitor die 4K of 1080p resoluties ondersteunt.
Laad uw mobiele apparaten op
In combinatie met apparaten die PD 3.0 ondersteunen, biedt deze kabel een laadvermogen tot 20V en 5A (maximaal 100W). De kabel verkort de oplaadtijd en zorgt ervoor dat uw mobiele apparaten gebruiksklaar zijn, telkens wanneer u die nodig hebt.
Hoogwaardig vervaardigd
Deze kabel is uitgerust met een duurzame, sterke en flexibele TPE-mantel en trekontlasting. Het is getest en bestand tegen 4000+ keer buigen. De kabel is voorzien van een aluminium-mylar-folie met 85% vlechtwerk en EMI-bescherming voor verbeterde signaalintegriteit.
Hoogwaardige kabel
Met deze USB-C 3.2 Gen 2 10 Gbps kabel met topschroef kunt u uw USB Type-C apparaten aansluiten voor het synchroniseren, opladen en voeden van uw apparaten.
De USB-C kabel is ook compatibel met Thunderbolt 3 poorten, zodat u uw USB-C mobiele apparaten kunt opladen en synchroniseren met uw Thunderbolt 3 laptop.
Betrouwbare verbinding met screw lock USB-C
Deze kabel is voorzien van één borgschroef voor een veilige verbinding met uw USB-C randapparaten en ter voorkoming van onbedoelde loskoppeling van uw apparaten zoals externe harde schijven of docking stations.
De schroef is geschikt voor alle apparaten met een screw lock ingang aan de bovenkant, zoals StarTech.com's DK31C3HPD.
De geribbelde schroef kan eenvoudig van de kabel worden losgemaakt en daardoor, indien nodig, als een standaard USB-C kabel worden gebruikt.
Ondersteunt tot 100W (5A) met Power Delivery 3.0
Met tot 100W (5A) Power Delivery kunt u een USB-C laptop voeden en opladen, zoals uw Apple MacBook of Microsoft Surface Book. Sluit de kabel gewoon aan op uw USB-C laptop en op een USB-C wandlader.
Bied 8K video met DisplayPort 1.4 Alt Mode
De kabel ondersteunt 8K 30Hz video met DisplayPort 1.4 en is neerwaarts compatibel voor de aansluiting van uw docking station of laptop op een monitor die 4K of 1080p resoluties ondersteunt.
Laad uw mobiele apparaten op
In combinatie met apparaten die PD 3.0 ondersteunen, biedt deze kabel een laadvermogen tot 20V en 5A (maximaal 100W). De kabel verkort de oplaadtijd en zorgt ervoor dat uw mobiele apparaten gebruiksklaar zijn, telkens wanneer u die nodig hebt.
Hoogwaardig vervaardigd
Deze kabel is uitgerust met een duurzame, sterke en flexibele TPE-mantel en trekontlasting. Het is getest en bestand tegen 4000+ keer buigen. De kabel is voorzien van een aluminium-mylar-folie met 85% vlechtwerk en EMI-bescherming voor verbeterde signaalintegriteit.
| Kenmerken | |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Max. overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Plug and play | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Energie | |
| Spanning | 20 V |
| Uitgangsstroom (max) | 5 A |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Diameter van de kabel | 4,8 mm |
| Gewicht | 47 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 160 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 390 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 430 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 290 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |