-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Synchroniseer en voorzie uw USB Type-C apparaten van stroom
Met deze USB-C™ naar USB-C kabel kunt u een USB 3.2 Gen 2, USB Type-C™ apparaat zoals een harde schijf of mobiel apparaat aansluiten op de USB-C poort van uw computer, lader of tablet. De kabel is ook compatibel met Thunderbolt™ 3 poorten.
Opladen en synchroniseren van uw USB Type-C mobiele apparaten
Met deze 1 meter lange kabel kunt u uw mobiele apparaten opladen en synchroniseren met uw laptop of desktopcomputer. Grote bestanden of films kunnen in slechts enkele seconden worden verplaatst, twee keer sneller dan USB 3.2 Gen 1 en 20 keer sneller dan USB 2.0 -- terwijl u uw apparaat ook nog met 60 W (3 A) kunt voeden.
U kunt de kabel ook gebruiken voor het opladen van uw apparaten vanaf een USB-C wandlader, autolader of power bank - perfect voor onderweg, met eenvoudige, nette aansluitingen.
Aansluiten van uw USB 3.2 Gen 2 randapparatuur
Bovendien kunt u uw USB 3.2 Gen 2 randapparaten, zoals harde-schijfbehuizingen en docks, op uw laptop aansluiten. Met een bandbreedte van 10 Gbps kunt u met deze USB 3.2 Gen 2 Gen 2 kabel uw USB Type-C apparaten in een mum van tijd synchroniseren. Zo bespaart u tijd bij het kopiëren en back-uppen van uw data en hebt u meer tijd voor uw projecten en presentaties.
Bied volledige 4K video
De kabel ondersteunt volledige 4K 60 Hz video en DisplayPort 1.2, en is compatibel met bestaande DisplayPort-schermen. Deze kabel is ideaal voor het aansluiten van uw docking station of laptop op een scherm met verbazingwekkende resolutie, contrast en kleurdiepte voor geweldige details.
Zorg voor uitstekende verbindingen met USB-IF gecertificeerde kabels
Deze USB-C kabel is gecertificeerd volgens USB-IF (USB Implementers Forum) om aan alle USB 3.2 Gen 2 specificaties te voldoen. Daartoe behoren alle milieu-, elektrische en mechanische normen die voor USB compliance vereist zijn. Het resultaat is een hoogwaardige, betrouwbare kabel voor al uw USB-C apparaten.
Met deze USB-C™ naar USB-C kabel kunt u een USB 3.2 Gen 2, USB Type-C™ apparaat zoals een harde schijf of mobiel apparaat aansluiten op de USB-C poort van uw computer, lader of tablet. De kabel is ook compatibel met Thunderbolt™ 3 poorten.
Opladen en synchroniseren van uw USB Type-C mobiele apparaten
Met deze 1 meter lange kabel kunt u uw mobiele apparaten opladen en synchroniseren met uw laptop of desktopcomputer. Grote bestanden of films kunnen in slechts enkele seconden worden verplaatst, twee keer sneller dan USB 3.2 Gen 1 en 20 keer sneller dan USB 2.0 -- terwijl u uw apparaat ook nog met 60 W (3 A) kunt voeden.
U kunt de kabel ook gebruiken voor het opladen van uw apparaten vanaf een USB-C wandlader, autolader of power bank - perfect voor onderweg, met eenvoudige, nette aansluitingen.
Aansluiten van uw USB 3.2 Gen 2 randapparatuur
Bovendien kunt u uw USB 3.2 Gen 2 randapparaten, zoals harde-schijfbehuizingen en docks, op uw laptop aansluiten. Met een bandbreedte van 10 Gbps kunt u met deze USB 3.2 Gen 2 Gen 2 kabel uw USB Type-C apparaten in een mum van tijd synchroniseren. Zo bespaart u tijd bij het kopiëren en back-uppen van uw data en hebt u meer tijd voor uw projecten en presentaties.
Bied volledige 4K video
De kabel ondersteunt volledige 4K 60 Hz video en DisplayPort 1.2, en is compatibel met bestaande DisplayPort-schermen. Deze kabel is ideaal voor het aansluiten van uw docking station of laptop op een scherm met verbazingwekkende resolutie, contrast en kleurdiepte voor geweldige details.
Zorg voor uitstekende verbindingen met USB-IF gecertificeerde kabels
Deze USB-C kabel is gecertificeerd volgens USB-IF (USB Implementers Forum) om aan alle USB 3.2 Gen 2 specificaties te voldoen. Daartoe behoren alle milieu-, elektrische en mechanische normen die voor USB compliance vereist zijn. Het resultaat is een hoogwaardige, betrouwbare kabel voor al uw USB-C apparaten.
| Kenmerken | |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Max. overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Gewicht | 36 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 12 mm |
| Gewicht verpakking | 48 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |