USB 3.1 Type C To Microb Cable USB 3.1 Gen 2 10gbps 0.5m
ITCurry #: 75647300 | Article #: USB31CUB50CM-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Sluit USB Micro-B apparaten aan op uw USB Type-C host met minder kabelwarboel
Met deze USB-C™ naar Micro-B kabel kunt u uw USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Micro-USB apparaten op uw USB Type-C™ laptop aansluiten. U kunt ook uw USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Micro-USB mobiele apparaten opladen en synchroniseren.
Sluit uw apparaten aan terwijl u onderweg bent
Deze niet-standaard 0,5 meter lange kabel is perfect om uw USB-C laptop op korte afstand op een USB 3.2 Gen 2 schijfbehuizing, dock of ander Micro-USB apparaat aan te sluiten, waar u ook heengaat.
Met de korte kabel kunt u uw apparatuur installeren zonder dat lange kabels in de weg zitten. Deze kabel is zeer mobiel, en is handig om mee te nemen als u off-site werkt of apparaten wilt verbinden in een café of hotelkamer.
Met een bandbreedte van 10 Gbps kunt u met deze USB 3.2 Gen 2 Gen 2 kabel data overdragen en back-uppen, en dat 2 keer sneller dan USB 3.2 Gen 1 en 20 keer sneller dan USB 2.0. U kunt ook uw oudere USB 3.2 Gen 1 randapparaten aansluiten op nieuwere computers met dataoverdrachtsnelheden tot 5 Gbps.
Voed en laad uw USB 3.2 Gen 1 Micro-B apparaten op
Sluit uw Micro USB 3.2 Gen 1 telefoon of tablet aan op uw USB 3.2 Gen 2 laptop of desktop voor synchroniseren en opladen.
Met deze USB-C™ naar Micro-B kabel kunt u uw USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Micro-USB apparaten op uw USB Type-C™ laptop aansluiten. U kunt ook uw USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Micro-USB mobiele apparaten opladen en synchroniseren.
Sluit uw apparaten aan terwijl u onderweg bent
Deze niet-standaard 0,5 meter lange kabel is perfect om uw USB-C laptop op korte afstand op een USB 3.2 Gen 2 schijfbehuizing, dock of ander Micro-USB apparaat aan te sluiten, waar u ook heengaat.
Met de korte kabel kunt u uw apparatuur installeren zonder dat lange kabels in de weg zitten. Deze kabel is zeer mobiel, en is handig om mee te nemen als u off-site werkt of apparaten wilt verbinden in een café of hotelkamer.
Met een bandbreedte van 10 Gbps kunt u met deze USB 3.2 Gen 2 Gen 2 kabel data overdragen en back-uppen, en dat 2 keer sneller dan USB 3.2 Gen 1 en 20 keer sneller dan USB 2.0. U kunt ook uw oudere USB 3.2 Gen 1 randapparaten aansluiten op nieuwere computers met dataoverdrachtsnelheden tot 5 Gbps.
Voed en laad uw USB 3.2 Gen 1 Micro-B apparaten op
Sluit uw Micro USB 3.2 Gen 1 telefoon of tablet aan op uw USB 3.2 Gen 2 laptop of desktop voor synchroniseren en opladen.
| Kenmerken | |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | Micro-USB B |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| AWG draad omvang | 24/30 |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Max. overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Gewicht | 25 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 12 mm |
| Gewicht verpakking | 31 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |