Thunderbolt 5 Hub - 4-port With Thunderbolt Share KVM, 80/120gbps, 8k Multi-display, 140w Pd, USB-a 10gbps, Tb4 & USB4
ITCurry #: 7564C590 | Article #: 303UE-TB5-HUB-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Thunderbolt™ 5 hub met drie TB5-downstreampoorten voor triple 8K video, 140W opladen, USB-A en Thunderbolt™ Share
Thunderbolt Certified, USB4 Compatibele Hub
Ontgrendel enterprise-grade prestaties met een compacte Thunderbolt™ 5-hub die is ontworpen voor veeleisende workflows. Met tot 80/120Gbps throughput, 140W laptop opladen en uitgebreide ondersteuning voor randapparatuur ondersteunt deze hub high-speed storage, displays en apparaten via één enkele Thunderbolt aansluiting.
KVM-Stijl Bediening met Thunderbolt™ Share
Dankzij de meegeleverde Thunderbolt Share Software kunnen één toetsenbord, muis en display gedeeld worden via één Thunderbolt kabel, zonder KVM switch. Met ondersteuning voor bestandsoverdracht, gedeelde bediening en pc-migratie kan u multi-pc-workflows stroomlijnen met ultra-lage latentie.
Enterprise-Grade Prestaties
Gebruik de volledige bandbreedte van Thunderbolt 5 voor intensieve workloads, waaronder Thunderbolt- en USB4 NVMe-opslag met een throughput tot 6.200MB/s. Drie Thunderbolt 5-poorten en een USB-A 10Gbps-poort ondersteunen high-speed SSD's; netwerkadapters, daisy-chained Thunderbolt-apparaten en USB-C-randapparatuur.
Geavanceerde Display- en Oplaadmogelijkheden
Sluit meerdere high-resolution displays aan, waaronder 8K of 6K monitoren, en houd uw systeem tegelijkertijd volledig opgeladen. De hub levert tot 140W Power Delivery voor laptops, 15W PD op downstream Thunderbolt-poorten en 7,5W (1,5A) opladen via de USB-A-poort voor mobiele apparaten.
Vlot en Veilig Inzetbaar in IT-Omgevingen
Deze hub is gebouwd met een robuuste aluminium behuizing en beschikt over een K-slot security lock, aan/uit-knop en 40x40mm VESA-mount ondersteuning voor nette en veilige installaties. Een 1m Thunderbolt 5-hostkabel is inbegrepen voor snelle implementatie in enterprise- of gedeelde werkomgevingen.
Thunderbolt Certified, USB4 Compatibele Hub
Ontgrendel enterprise-grade prestaties met een compacte Thunderbolt™ 5-hub die is ontworpen voor veeleisende workflows. Met tot 80/120Gbps throughput, 140W laptop opladen en uitgebreide ondersteuning voor randapparatuur ondersteunt deze hub high-speed storage, displays en apparaten via één enkele Thunderbolt aansluiting.
KVM-Stijl Bediening met Thunderbolt™ Share
Dankzij de meegeleverde Thunderbolt Share Software kunnen één toetsenbord, muis en display gedeeld worden via één Thunderbolt kabel, zonder KVM switch. Met ondersteuning voor bestandsoverdracht, gedeelde bediening en pc-migratie kan u multi-pc-workflows stroomlijnen met ultra-lage latentie.
Enterprise-Grade Prestaties
Gebruik de volledige bandbreedte van Thunderbolt 5 voor intensieve workloads, waaronder Thunderbolt- en USB4 NVMe-opslag met een throughput tot 6.200MB/s. Drie Thunderbolt 5-poorten en een USB-A 10Gbps-poort ondersteunen high-speed SSD's; netwerkadapters, daisy-chained Thunderbolt-apparaten en USB-C-randapparatuur.
Geavanceerde Display- en Oplaadmogelijkheden
Sluit meerdere high-resolution displays aan, waaronder 8K of 6K monitoren, en houd uw systeem tegelijkertijd volledig opgeladen. De hub levert tot 140W Power Delivery voor laptops, 15W PD op downstream Thunderbolt-poorten en 7,5W (1,5A) opladen via de USB-A-poort voor mobiele apparaten.
Vlot en Veilig Inzetbaar in IT-Omgevingen
Deze hub is gebouwd met een robuuste aluminium behuizing en beschikt over een K-slot security lock, aan/uit-knop en 40x40mm VESA-mount ondersteuning voor nette en veilige installaties. Een 1m Thunderbolt 5-hostkabel is inbegrepen voor snelle implementatie in enterprise- of gedeelde werkomgevingen.
| Poorten & interfaces | |
| Hostinterface | Thunderbolt 5 |
| Hub-interfaces | Thunderbolt 5, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Hoeveelheid Thunderbolt ports | 3 |
| Aantal poorten | 4 |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 80 Mbit/s |
| Ondersteunde grafische resoluties | 7680 x 4320 |
| Kleur van het product | Grijs |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.1 |
| USB Power Delivery tot max. | 140 W |
| HD type | 8K Ultra HD |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Netwerk | |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 180,18 W |
| Spanning | 21 V |
| Output current | 8,58 A |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS 26 Tahoe, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 77,5 mm |
| Diepte | 172,6 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 451 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 235 mm |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 99 mm |
| Gewicht verpakking | 1,4 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | UK, EU |
| Meegeleverde kabels | Thunderbolt |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 380 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 310 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 285 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Overige specificaties | |
| Chipset | Intel - JHL9480, Parade - FL5801, Infineon - CYPM1322, Infineon - CYPD8225 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |