Thunderbolt 3 Mini Dock - Portable Dual Monitor Tb3 Laptop Docking Station Hdmi 4k 60hz - 2x USB-a & Gbe - 11in (28cm) Cable
ITCurry #: 75648607 | Article #: TB3DKM2HDL-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Compact laptop dock dat zonder drivers compatibel is met Windows en macOS
Dit gecertificeerd Thunderbolt™ docking station is een compact mini dock dat de essentiële aansluitingen voor een verhoogde productiviteit biedt. Met dit dock met busvoeding kunt u twee 4K HDMI schermen, Gigabit Ethernet en twee USB-A poorten aansluiten, terwijl de extra lange (28cm) vaste kabel zorgt voor een flexibele installatie.
Creëer een dual-4K 60Hz werkstation
Dit draagbare Thunderbolt™ naar HDMI-dock is geweldig voor het bewerken van 4K video of andere Ultra HD-taken en ondersteunt 40Gbps throughput en 4K resolutie bij 60 z op twee HDMI-schermen, via één Thunderbolt™ poort. Voer veeleisende applicaties uit op twee onafhankelijke schermen zonder de systeembronnen uit te putten.
Verbind uw laptop met:
- 2x 4K HDMI-schermen (tot 4096 x 2160p @ 60 Hz)
Compact ontwerp met 28 cm lange hostkabel
Met slechts 6,1 cm x 12,4 cm neemt dit dock minimale ruimte in op uw bureau of in uw laptoptas. De 28cm lange, vaste kabel van het dock biedt extra reikwijdte om de belasting van poorten/connectors van MacBooks en laptops op verhoogde standaards te verminderen of om het dock op grotere afstand van uw laptop te plaatsen.
Alle connectiviteit die u nodig heeft
- 1x USB-A poort (5 Gbps)
- 1x Gigabit Ethernet poort (met ondersteuning van PXE Boot en Wake-on-LAN)
Ideaal voor werkstations die veel vermogen vereisen
Omdat vele high-end zakelijke laptops, of laptops voor gaming/videobewerking, meer dan 100W vermogen vereisen, gebruiken sommige gebruikers liever de voedingsadapter van hun laptop dan hun docking station om hun laptop op te laden. Dit TB mini dock met busvoeding is ideaal voor deze gebruikers, omdat het alle prestaties en functies van een Thunderbolt™ docking station biedt, terwijl de laptop apart word opgeladen.
Dit gecertificeerd Thunderbolt™ docking station is een compact mini dock dat de essentiële aansluitingen voor een verhoogde productiviteit biedt. Met dit dock met busvoeding kunt u twee 4K HDMI schermen, Gigabit Ethernet en twee USB-A poorten aansluiten, terwijl de extra lange (28cm) vaste kabel zorgt voor een flexibele installatie.
Creëer een dual-4K 60Hz werkstation
Dit draagbare Thunderbolt™ naar HDMI-dock is geweldig voor het bewerken van 4K video of andere Ultra HD-taken en ondersteunt 40Gbps throughput en 4K resolutie bij 60 z op twee HDMI-schermen, via één Thunderbolt™ poort. Voer veeleisende applicaties uit op twee onafhankelijke schermen zonder de systeembronnen uit te putten.
Verbind uw laptop met:
2x 4K HDMI-schermen (tot 4096 x 2160p @ 60 Hz)
Compact ontwerp met 28 cm lange hostkabel
Met slechts 6,1 cm x 12,4 cm neemt dit dock minimale ruimte in op uw bureau of in uw laptoptas. De 28cm lange, vaste kabel van het dock biedt extra reikwijdte om de belasting van poorten/connectors van MacBooks en laptops op verhoogde standaards te verminderen of om het dock op grotere afstand van uw laptop te plaatsen.
Alle connectiviteit die u nodig heeft
1x USB-A poort (5 Gbps)
1x Gigabit Ethernet poort (met ondersteuning van PXE Boot en Wake-on-LAN)
Ideaal voor werkstations die veel vermogen vereisen
Omdat vele high-end zakelijke laptops, of laptops voor gaming/videobewerking, meer dan 100W vermogen vereisen, gebruiken sommige gebruikers liever de voedingsadapter van hun laptop dan hun docking station om hun laptop op te laden. Dit TB mini dock met busvoeding is ideaal voor deze gebruikers, omdat het alle prestaties en functies van een Thunderbolt™ docking station biedt, terwijl de laptop apart word opgeladen.
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | Thunderbolt 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u |
| Prestatie | |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Kleur van het product | Grijs |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 x64 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 69 mm |
| Diepte | 124 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Gewicht | 147,8 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 139 mm |
| Diepte verpakking | 195 mm |
| Hoogte verpakking | 37 mm |
| Gewicht verpakking | 270 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 24 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 300 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 437 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 270 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,28 m |
| Chipset | Intel JHL6540 (Alpine Ridge), Texas Instruments TPS65983A, Parade PS176, ASMedia ASM1042A, Intel WGI210 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |