Thunderbolt 3 To Dual DisplayPort Adapter Dp 1.4 - Dual 4k 60hz Or Single 8k/5k Tb3 To Dp Video Adapter Mac/windows
ITCurry #: 75648612 | Article #: TB32DP14-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
DisplayPort™ 1.4 Video Splitter | HBR3 Adapter | HDR | 2 x 4K 60Hz | Mac & Windows™
Met deze high-performance Thunderbolt™ naar Dual DisplayPort™ adapter kunt u twee 4K 60 Hz DisplayPort schermen aan uw Windows of MacBook computer toevoegen via één Thunderbolt poort. De adapter kan ook worden gebruikt voor de aansluiting van uw TB poort op een 8K scherm. De adapter heeft een geïntegreerde, extra lange (44 cm) kabel zodat u meer flexibiliteit heeft bij de configuratie van uw werkplek.
8K beeldkwaliteit
Door ondersteuning van vier keer de resolutie van 4K biedt deze 8K DisplayPort 1.4 adapter UHD resoluties tot 7680×4320 op één scherm en ondersteunt toepassingen met meerdere schermen bij lagere resoluties en refresh rates (2 x 4K 60Hz). Met dergelijke configuraties heeft u alvast een adapter die geschikt is voor toekomstige 8K implementaties.
De adapter heeft ook HBR3 functies en ondersteunt HDR, zodat u van levensechte beelden kunt genieten met meer contrast, helderheid en kleuren.
Geen uitputting van systeembronnen
Met deze DP 1.4 multi-display adapter blijft uw systeem maximaal presteren. In tegenstelling tot externe USB naar video oplossingen kunt u met Thunderbolt Ultra HD resoluties bereiken op beide schermen, zonder uw systeembronnen uit te putten.
Ideaal voor On-the-Go
Deze lichtgewicht videoadapter met compact design past perfect in uw draagtas en is dus een geweldig accessoire voor uw MacBook of ander Thunderbolt apparaat, vooral wanneer u vaak op verschillende locaties werkt.
Met deze high-performance Thunderbolt™ naar Dual DisplayPort™ adapter kunt u twee 4K 60 Hz DisplayPort schermen aan uw Windows of MacBook computer toevoegen via één Thunderbolt poort. De adapter kan ook worden gebruikt voor de aansluiting van uw TB poort op een 8K scherm. De adapter heeft een geïntegreerde, extra lange (44 cm) kabel zodat u meer flexibiliteit heeft bij de configuratie van uw werkplek.
8K beeldkwaliteit
Door ondersteuning van vier keer de resolutie van 4K biedt deze 8K DisplayPort 1.4 adapter UHD resoluties tot 7680×4320 op één scherm en ondersteunt toepassingen met meerdere schermen bij lagere resoluties en refresh rates (2 x 4K 60Hz). Met dergelijke configuraties heeft u alvast een adapter die geschikt is voor toekomstige 8K implementaties.
De adapter heeft ook HBR3 functies en ondersteunt HDR, zodat u van levensechte beelden kunt genieten met meer contrast, helderheid en kleuren.
Geen uitputting van systeembronnen
Met deze DP 1.4 multi-display adapter blijft uw systeem maximaal presteren. In tegenstelling tot externe USB naar video oplossingen kunt u met Thunderbolt Ultra HD resoluties bereiken op beide schermen, zonder uw systeembronnen uit te putten.
Ideaal voor On-the-Go
Deze lichtgewicht videoadapter met compact design past perfect in uw draagtas en is dus een geweldig accessoire voor uw MacBook of ander Thunderbolt apparaat, vooral wanneer u vaak op verschillende locaties werkt.
| Prestatie | |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Chipset | Intel JHL7440 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 64 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Gewicht | 138 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 270 g |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 360 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 310 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |