Rugged Metal 10port USB 3.0 Hub Din Rail And Wall-mountable
ITCurry #: 75646948 | Article #: ST1030USBM-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Voeg tien USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) poorten toe met deze op een DIN-rail of oppervlak te monteren metalen hub
Deze TAA conforme 10-poorts industriële USB 3.2 Gen 1 hub geeft u de schaalbaarheid die u nodig hebt in ruwe industriële omgevingen, product- en reparatielabs, vergaderruimtes of werkstations op kantoor. Met zijn sterke industriële metalen behuizing, is hij ontworpen voor de hogere eisen die gesteld worden aan het aansluiten van een groot aantal apparaten in fabrieken en industriële omgevingen. Perfect voor ruwe omgevingen Deze industriële USB hub biedt betrouwbare prestaties met een metalen, heavy-duty behuizing. Hij ondersteunt een uitgebreide 7-24 V DC klemmenblokingang, zodat u, waar nodig, beschikt over flexibele voedingsopties voor de hub, op basis van uw eigen voedingsingangen. De robuuste hub is perfect voor fabrieksomgevingen, ondersteunt ook uitgebreide bedrijfstemperaturen (0 °C tot 70 °C) en biedt ESD bescherming voor elke USB poort, waardoor schade aan uw aangesloten apparaten kan worden voorkomen. Verbind en laad meer USB apparaten Ontworpen voor een groot aantal verbindingen biedt deze robuuste USB 3.2 Gen 1 hub tien aansluitpoorten, zodat u meer USB apparaten en randapparaten kunt aansluiten. De hub ondersteunt ook USB batterijoplaadspecificatie 1.2 en levert tot 2,4 A aan elke poort in totaal tot maximaal 50 W, zodat u uw mobiele apparaten sneller kunt opladen dan met traditionele USB-poorten. Plaats de hub waar u die het meest nodig hebt Met veelzijdige installatieopties kunt u de hub installeren op een plaats die het best voor uw omgeving geschikt is. Met geïntegreerde montagesteunen en de meegeleverde DIN-montagerails kunt u de USB 3.2 Gen 1 hub veilig monteren aan de meeste oppervlakken zoals een wand, onder een bureau of rack. Werkt met uw oudere USB-apparaten De sterke USB hub ondersteunt de volle 5 Gbps bandbreedte van USB 3.2 Gen 1 en is neerwaarts compatibel met vorige USB-apparaten. U kunt uw verouderde USB 3.2 Gen 1 en 1.x randapparaten naast uw nieuwere USB 3.2 Gen 1 apparaten aansluiten, zonder onderbrekingen.
Deze TAA conforme 10-poorts industriële USB 3.2 Gen 1 hub geeft u de schaalbaarheid die u nodig hebt in ruwe industriële omgevingen, product- en reparatielabs, vergaderruimtes of werkstations op kantoor. Met zijn sterke industriële metalen behuizing, is hij ontworpen voor de hogere eisen die gesteld worden aan het aansluiten van een groot aantal apparaten in fabrieken en industriële omgevingen.
Perfect voor ruwe omgevingenDeze industriële USB hub biedt betrouwbare prestaties met een metalen, heavy-duty behuizing. Hij ondersteunt een uitgebreide 7-24 V DC klemmenblokingang, zodat u, waar nodig, beschikt over flexibele voedingsopties voor de hub, op basis van uw eigen voedingsingangen.
De robuuste hub is perfect voor fabrieksomgevingen, ondersteunt ook uitgebreide bedrijfstemperaturen (0 °C tot 70 °C) en biedt ESD bescherming voor elke USB poort, waardoor schade aan uw aangesloten apparaten kan worden voorkomen.
Verbind en laad meer USB apparatenOntworpen voor een groot aantal verbindingen biedt deze robuuste USB 3.2 Gen 1 hub tien aansluitpoorten, zodat u meer USB apparaten en randapparaten kunt aansluiten.
De hub ondersteunt ook USB batterijoplaadspecificatie 1.2 en levert tot 2,4 A aan elke poort in totaal tot maximaal 50 W, zodat u uw mobiele apparaten sneller kunt opladen dan met traditionele USB-poorten.
Plaats de hub waar u die het meest nodig hebtMet veelzijdige installatieopties kunt u de hub installeren op een plaats die het best voor uw omgeving geschikt is. Met geïntegreerde montagesteunen en de meegeleverde DIN-montagerails kunt u de USB 3.2 Gen 1 hub veilig monteren aan de meeste oppervlakken zoals een wand, onder een bureau of rack.
Werkt met uw oudere USB-apparatenDe sterke USB hub ondersteunt de volle 5 Gbps bandbreedte van USB 3.2 Gen 1 en is neerwaarts compatibel met vorige USB-apparaten. U kunt uw verouderde USB 3.2 Gen 1 en 1.x randapparaten naast uw nieuwere USB 3.2 Gen 1 apparaten aansluiten, zonder onderbrekingen.
| Poorten & interfaces | |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 10 |
| Aantal poorten | 10 |
| Klemmenblokpoort | Ja |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Snoerlengte | 2,032 m |
| Certificering | RoHS, CE, FCC, TAA, REACH |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 7 - 24 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 56 mm |
| Diepte | 198 mm |
| Hoogte | 31 mm |
| Gewicht | 357 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 169 mm |
| Diepte verpakking | 246 mm |
| Hoogte verpakking | 57 mm |
| Gewicht verpakking | 600 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Klemmenblok inclusief | Ja |
| DIN-railset inbegrepen | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 85 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Prestatie | |
| Mean time between failures (MTBF) | 119388 uur |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 444 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 526 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 338 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Overige specificaties | |
| Chipset | Genesys Logic - GL3520 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |