Premium High Speed Hdmi Cable With Ethernet Aramid Fiber 2m White
ITCurry #: 75648504 | Article #: RHDMM2MPW-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Wit | Duurzame HDMI kabel | Versterkte Aramidevezel | EMI Bescherming | TPE Kabel
Deze Premium High Speed HDMI™ Kabel met Ethernet is ontworpen om aan de dagelijkse eisen van het aansluiten van uw HDMI-apparaten te weerstaan. De robuuste kabel is getest op zware slijtage en is een must-have voor zowel zakelijke als consumententoepassingen.
Ontworpen voor Dagelijks Gebruik
De Premium gecertificeerde HDMI kabel heeft een Aramidevezel versteviging die de kabel beschermt tegen de stress van veelvuldige buigen. Hierdoor kan de kabel ook worden gebogen zonder kans op overrekken of beschadiging van de kabelkern.
Hoofdkenmerken Premium High Speed HDMI™ Kabel
- Aramidevezel maakt de kabel extra sterk en duurzaam
- Geïsoleerde geleider vermindert wrijving, bieden meer flexibiliteit
- Bescherming tegen EMI (elektromagnetische interferentie) met aluminium-mylar folie met gevlochten afscherming
- TPE kabelmantel is flexibeler dan een standaard PVC kabel
Flexibele Trekontlasting
De kabel is zo vervaardigd dat de connector niet van de mantel loskomt. De extra lange gegoten trekontlasting is bestand tegen meer dan 10.000 buigcycli in een hoek van 180°.
Hoofdkenmerken Connector
- Vergulde HDMI connector met metalen afscherming beschermt de printplaat tegen EMI en versterkt het verbindingspunt
- Trekontlasting bestand tegen meer dan 10.000 buigcycli in een hoek van 180°
Deze 2 meter witte premium gecertificeerde HDMI kabel ondersteunt alle HDMI 2.0 specificaties en resoluties tot 4K 60Hz bij een bandbreedte tot 18 Gbps. De korte mannelijk naar mannelijk HDMI kabel ondersteunt ook HDR voor een hogere contrastverhouding en levendige kleuren voor een verrijkte en aangename kijkervaring.
De termen HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI Trade dress en de HDMI logo's zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van HDMI Licensing Administrator, Inc.
Deze Premium High Speed HDMI™ Kabel met Ethernet is ontworpen om aan de dagelijkse eisen van het aansluiten van uw HDMI-apparaten te weerstaan. De robuuste kabel is getest op zware slijtage en is een must-have voor zowel zakelijke als consumententoepassingen.
Ontworpen voor Dagelijks Gebruik
De Premium gecertificeerde HDMI kabel heeft een Aramidevezel versteviging die de kabel beschermt tegen de stress van veelvuldige buigen. Hierdoor kan de kabel ook worden gebogen zonder kans op overrekken of beschadiging van de kabelkern.
Hoofdkenmerken Premium High Speed HDMI™ Kabel
Aramidevezel maakt de kabel extra sterk en duurzaam
Geïsoleerde geleider vermindert wrijving, bieden meer flexibiliteit
Bescherming tegen EMI (elektromagnetische interferentie) met aluminium-mylar folie met gevlochten afscherming
TPE kabelmantel is flexibeler dan een standaard PVC kabel
Flexibele Trekontlasting
De kabel is zo vervaardigd dat de connector niet van de mantel loskomt. De extra lange gegoten trekontlasting is bestand tegen meer dan 10.000 buigcycli in een hoek van 180°.
Hoofdkenmerken Connector
Vergulde HDMI connector met metalen afscherming beschermt de printplaat tegen EMI en versterkt het verbindingspunt
Trekontlasting bestand tegen meer dan 10.000 buigcycli in een hoek van 180°
Deze 2 meter witte premium gecertificeerde HDMI kabel ondersteunt alle HDMI 2.0 specificaties en resoluties tot 4K 60Hz bij een bandbreedte tot 18 Gbps. De korte mannelijk naar mannelijk HDMI kabel ondersteunt ook HDR voor een hogere contrastverhouding en levendige kleuren voor een verrijkte en aangename kijkervaring.
De termen HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI Trade dress en de HDMI logo's zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van HDMI Licensing Administrator, Inc.
| Kenmerken | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Kleur van het product | Wit |
| HDMI versie | 2.0 |
| Ondersteunde grafische resoluties | 4096 x 2160 |
| Dolby technologie‰n | Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.2 |
| Bandwidth | 18000 MB/s |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 5.1, 7.1, 32 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| AWG draad omvang | 30 |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Plug and play | Ja |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 52 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 182 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Gewicht verpakking | 103 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 380 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 430 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 290 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 78 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |