Premium High Speed Hdmi Cable With Ethernet Aramid Fiber 1m
ITCurry #: 75648287 | Article #: RHDMM1MP-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Duurzame HDMI kabel | Versterkte Aramidevezel | EMI Bescherming |TPE Kabel
Deze Premium High Speed HDMI™ Kabel met Ethernet is ontworpen om aan de dagelijkse eisen van het aansluiten van uw HDMI-apparaten te weerstaan. De robuuste kabel is getest op zware slijtage en is een must-have voor zowel zakelijke als consumententoepassingen.
Ontworpen voor Dagelijks Gebruik
De Premium gecertificeerde HDMI kabel heeft een Aramidevezel versterking die de kabel beschermt tegen de stress van veelvuldige buigen bij het aansluiten van uw tv of monitor. Hierdoor kan de kabel ook worden gebogen zonder kans op overrekken en kabel beschadigingen.
Hoofdkenmerken Kabel
- Aramidevezel maakt de kabel extra sterk en duurzaam
- Geïsoleerde geleider verminderen wrijving, bieden meer flexibiliteit
- Bescherming tegen EMI (elektromagnetische interferentie) met aluminium-mylar folie met gevlochten afscherming
- TPE kabelmantel is flexibeler dan een standaard PVC kabel
Flexibele Trekontlasting
Deze hoogwaardige kabel is zo vervaardigd dat de connector niet van de mantel loskomt. De extra lange gegoten trekontlasting is bestand tegen meer dan 10.000 buigcycli in een hoek van 180°.
Hoofkenmerken Connector
- Vergulde HDMI connector met metalen afscherming beschermt de printplaat tegen EMI en versterkt het verbindingspunt
- Trekontlasting bestand tegen meer dan 10.000 buigcycli in een hoek van 180°
Deze premium gecertificeerde HDMI kabel ondersteunt alle HDMI 2.0 specificaties en resoluties tot 4K 60 Hz bij een bandbreedte tot 18 Gbps. De HDMI kabel ondersteunt ook HDR (High Dynamic Range) voor een hogere contrastverhouding en levendige kleuren voor een verrijkte en aangename kijkervaring.
De termen HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI Trade dress en de HDMI logo's zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van HDMI Licensing Administrator, Inc.
Deze Premium High Speed HDMI™ Kabel met Ethernet is ontworpen om aan de dagelijkse eisen van het aansluiten van uw HDMI-apparaten te weerstaan. De robuuste kabel is getest op zware slijtage en is een must-have voor zowel zakelijke als consumententoepassingen.
Ontworpen voor Dagelijks Gebruik
De Premium gecertificeerde HDMI kabel heeft een Aramidevezel versterking die de kabel beschermt tegen de stress van veelvuldige buigen bij het aansluiten van uw tv of monitor. Hierdoor kan de kabel ook worden gebogen zonder kans op overrekken en kabel beschadigingen.
Hoofdkenmerken Kabel
Aramidevezel maakt de kabel extra sterk en duurzaam
Geïsoleerde geleider verminderen wrijving, bieden meer flexibiliteit
Bescherming tegen EMI (elektromagnetische interferentie) met aluminium-mylar folie met gevlochten afscherming
TPE kabelmantel is flexibeler dan een standaard PVC kabel
Flexibele Trekontlasting
Deze hoogwaardige kabel is zo vervaardigd dat de connector niet van de mantel loskomt. De extra lange gegoten trekontlasting is bestand tegen meer dan 10.000 buigcycli in een hoek van 180°.
Hoofkenmerken Connector
Vergulde HDMI connector met metalen afscherming beschermt de printplaat tegen EMI en versterkt het verbindingspunt
Trekontlasting bestand tegen meer dan 10.000 buigcycli in een hoek van 180°
Deze premium gecertificeerde HDMI kabel ondersteunt alle HDMI 2.0 specificaties en resoluties tot 4K 60 Hz bij een bandbreedte tot 18 Gbps. De HDMI kabel ondersteunt ook HDR (High Dynamic Range) voor een hogere contrastverhouding en levendige kleuren voor een verrijkte en aangename kijkervaring.
De termen HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI Trade dress en de HDMI logo's zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van HDMI Licensing Administrator, Inc.
| Kenmerken | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI versie | 2.0 |
| Ondersteunde grafische resoluties | 4096 x 2160 |
| Dolby technologie‰n | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.2 |
| Bandwidth | 18000 MB/s |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 5.1, 7.1, 32 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| AWG draad omvang | 30 |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Plug and play | Ja |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 33 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 20 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 205 mm |
| Gewicht verpakking | 82 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 470 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 390 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 300 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 78 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |