Airfryer Pizza & Grill Accessory Compatible With Af Combi 7000 Series
ITCurry #: 4370F766 | Article #: HD9963/00Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
32,58
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Knapperige bodems en gegrild vlees, alles-in-een
De ultieme grillplaat en pizzapan voor de airfryer
Maak van uw airfryer een echte topper met onze pizza- en grilplaataccessoire voor de Airfryer van 8,3 l. Bak heerlijke pizza's met een perfect knapperige bodem, vers of uit de diepvries. Of grill vlees, vis en meer met grillstrepen net als in het restaurant.
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Philips |
| Soort | Grillplaat |
| Anti-aanbaklaag | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 245 mm |
| Hoogte verpakking | 95 mm |
| Gewicht verpakking | 1,4 kg |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 257 mm |
| Diepte | 347 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Gewicht | 760 g |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}