Airfryer 2-in-1 Steam And Stir-fry Traycompatible With Af Combi 7000 Series
ITCurry #: 4370F765 | Article #: HD9960/00Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
32,58
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Twee nieuwe manieren om van uw airfryer te genieten
Het eerste airfryeraccessoire om te stomen en roerbakken
Stoom groenten en dumplings en roerbak gezonde gezinsmaaltijden. Onze unieke 2-in-1 stoom- en roerbakset heeft een wokvormig ontwerp voor uw favoriete Aziatische gerechten. Ontdek nieuwe manieren van koken met onze HomeID-app.
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Philips |
| Soort | Inzetbeker |
| Compatibiliteit | HD9650, HD9651, HD9652, HD9653, HD9654,HD9760, HD9765, HD9860, HD9861, HD9863, HD9867,HD9870, HD9875, HD9876, HD9880 |
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 216 mm |
| Diepte | 217 mm |
| Hoogte | 91 mm |
| Gewicht | 924 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 224 mm |
| Diepte verpakking | 224 mm |
| Hoogte verpakking | 95 mm |
| Gewicht verpakking | 1,25 kg |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}