Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
49,12
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,10,100 Mbit/s |
| Prestatie | |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SD, SDHC, SDXC, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, MMC, RS-MMC |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 2 TB |
| Kleur van het product | Zilver |
| Energie | |
| USB kabel lengte | 0,15 m |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 øC |
| Temperatuur bij opslag | 0 - 50 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 85 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 42,7 mm |
| Diepte | 132 mm |
| Hoogte | 16,4 mm |
| Gewicht | 74,8 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}