Power Adapter 3.5Amp for NETGEAR Business Wi-Fi Access Points
ITCurry #: 20325639 | Article #: PAV12V35-20000SFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
20,05
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The PAV12V35 power adapter is a 12Volt, 3.5amp standard power adapter that can be used to power select NETGEAR Business WiFiaccess points.
| Kenmerken | |
| Bedoeld voor | WLAN-toegangspunt |
| Soort voeding | Binnen |
| Ingangsspanning | 100-240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Spanning | 12 V |
| Output current | 3,5 A |
| Merkcompatibiliteit | NETGEAR |
| Compatibiliteit | WAX630, WAX620, WAX610, WAX218, WAX214, WAC510, WAC540 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht | 195 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}