Wireless Insight Managed Access Points Dual Band PoE Multi-Gig WAX610 - Wi-Fi 6 AX1800 - White
ITCurry #: 20325656 | Article #: WAX610W-100EUSFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
172,18
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
POWERFUL BUSINESS WIFI
Faster and more reliable WiFi due to higher throughput and more coverage with the use of both 2.4Ghz and 5Ghz bands simultaneously.
IDEAL FOR HOSPITALITY & EDUCATION
Ultimate WiFi performance for hotels, multi-dwelling units (MDUs), and classrooms.
SEAMLESS MESH WIFI
Seamlessly expand your network with any mesh-connected Insight access points.
EASY DEPLOYMENT
One PoE Gigabit port for easy setup, plus four additional LAN ports to connect to IP phones, smart TVs, and more.
CUSTOM GUEST WIFI
Create a branded, customizable guest WiFi experience with the optional Captive Portal.
| Kenmerken | |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| 6 GHz | Nee |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1800 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 600 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 1200 Mbit/s |
| Frequentieband | 2.5 - 5 GHz |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3af |
| MIMO | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| Spread spectrum methode | OFDM, OFDMA |
| Snelle roaming | Ja |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | EAP, TLS, TTLS |
| MAC adres filtering | Ja |
| Toegang voor gasten | Ja |
| Auto Wireless Distribution System (WDS) | Ja |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| WAN-poort | Ethernet (RJ-45) |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Spanning | 54 V |
| Output current | 1,2 A |
| Design | |
| Plaatsing | Bureau |
| Kleur van het product | Wit |
| LED-indicatoren | Netwerk, Stroom, Status |
| Antenne | |
| Soort antenne | Intern |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Hoogte | 34,2 mm |
| Gewicht | 380 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}