-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Baanbrekende innovatie met een van de eerste mobiele USB4-dockingstations, Kensington presenteert met trots het MD120U4 USB4 Portable Docking Station. MD120U4 levert alle kracht van USB4, inclusief Dual 4K-ondersteuning*, tot 40 Gbps upstream snelheid en 100 W stroomdoorvoer - in een oplossing die is ontworpen om talloze apparaten en besturingssystemen te ondersteunen. Een perfecte keuze voor hybride werkers die minder gewicht en rommel mee willen nemen. Dankzij de pass-through stroomdoorvoer is het niet nodig een extra lichtnetadapter mee te nemen. Een diversiteit aan productiviteitspoorten minimaliseert de behoefte aan extra adapters. Inclusief 2 x HDMI-poorten, 1 x USB-C-poort, 2 x USB-A-poorten en 1 x 2,5 Gbps ethernetpoort om overal productief te zijn.
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Prestatie | |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| HD type | 8K Ultra HD |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Plug and play | Ja |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iPadOS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 152 mm |
| Diepte verpakking | 142 mm |
| Hoogte verpakking | 35 mm |
| Gewicht verpakking | 160 g |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 180 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 220 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 176 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,01 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 830 g |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | Samsung DeX©; iPadOS 13 or above; Windows 10 or above; macOS 11 or above |
| Aantal USB-aansluitingen | 3 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |