KB535 EQ Rechargeable Multi-Device Keyboard - Qwerty Pan Nordic
ITCurry #: 29056298 | Article #: K75408PN-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The KB535 EQ Rechargeable Multi-Device Keyboard supports seamless wireless switching between up to four devices via 3 x Bluetooth® 5.4 connections and 1 x 2.4GHz USB-A receiver. Quiet, responsive scissor-switch keys deliver a premium typing experience, while four LED indicators for Num Lock, Caps Lock, Scroll Lock and Battery Life keep you informed. Customise workflows with 16 programmable keys, a Copilot key* and Function Lock. The full-size layout includes a number pad for efficient data entry. A rechargeable 500mAh battery lasts up to 3 months**. The plastic in the outer case of this keyboard is made with 41% post-consumer recycled (PCR) content*** and it is shipped in FSC® certified packaging. Windows, macOS and ChromeOS compatible and supported by optional Kensington Konnect™ software for customisation features. Includes a 3-year limited warranty.
* Windows only.
** Battery life may vary based on usage.
*** Excludes PCB assembly, keycaps, rechargeable battery, 2.4GHz dongle and charging cable.
| Toetsenbord | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Energie | |
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 184 mm |
| Diepte verpakking | 447 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 765 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 129 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 515 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 225 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,66 kg |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |