-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Bedien uw NEC-telefoon via uw Jabra-headset. De Jabra Link 14201-44 biedt Elektronische hookswitch-bediening (EHS) voor Jabra draadloze headsets en NEC-bureautelefoons DT-330, DT-430, DT-730 en DT-830. De draadloze headsets van Jabra met EHS-functionaliteit vergroten de productiviteit, aangezien ze gebruikers de mogelijkheid bieden op afstand oproepen te beantwoorden en beëindigen terwijl ze niet aan hun bureau zijn.
EHS-adapter voor Jabra draadloze headsets en NEC-bureautelefoons
| Kenmerken | |
| Type product | Bedieningsadapter |
| Merkcompatibiliteit | NEC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Elektronische haakschakelaar (EHS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 15 mm |
| Hoogte verpakking | 210 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85189000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 399 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 167 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 595 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,9 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |