Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
35,92
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Elektronische hookswitch-oplossing voor AudioCodes IP-telefoons – plug-en-play
Jabra LINK 14201-27 maakt het gebruik van Elektronische hookswitch (EHS) mogelijk met Jabra draadloze headsets en selecte AudioCodes IP-telefoons (zie het compatibiliteitsoverzicht van Jabra, of neem contact op met Jabra sales voor de juiste oplossing).
Werknemers kunnen direct vanaf hun Jabra draadloze headset gesprekken beheren, tot op 135m van hun bureau.
Specificaties:
De beltoon horen via de headset
Gesprekken beantwoorden/beëindigen
Het volume regelen
Mute-stand microfoon inschakelen
| Kenmerken | |
| Type product | EHS-adapter |
| Merkcompatibiliteit | Jabra |
| Kleur van het product | Zwart |
| Elektronische haakschakelaar (EHS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 250 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85189000 |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}