Headset Evolve 10 - Stereo - USB-A - Leatherettes Black
ITCurry #: 95074919 | Article #: 2699-820-109-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Dankzij de gebruiksklare plug & plug-functionaliteit kan het niet eenvoudiger zijn om met je kantoorgenoot aan de slag te gaan. Het lichtgewicht, compacte ontwerp biedt de hele dag comfort, waar je hem ook mee naartoe neemt, en met een volledig verstelbare microfoonarm kun je bellen zoals jij dat wilt. De krachtige ruisonderdrukkende microfoon minimaliseert achtergrondgeluiden in drukke kantooromgevingen zodat je altijd goed klinkt. Bovendien is hij gemaakt van meer dan 50% gerecycled plastic - hij biedt professionele, betaalbare kwaliteit die de aarde niet kost.
De essentiële headset voor elke werkdag. Met kant-en-klare plug & play-functionaliteit, lichtgewicht ontwerp voor de hele dag comfort en een krachtige, ruisonderdrukkende microfoon.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Dempen |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologie‰n | Sidetone-technologie, Jabra PeakStop |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Thermoplastic polyurethaan (TPU), Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Refurbished | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 170 - 6500 Hz |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 150 - 6500 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Aantal microfoons | 1 |
| Microfoon mute | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Nee |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 60 øC |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 65 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 182,1 mm |
| Diepte | 39,7 mm |
| Hoogte | 178,6 mm |
| Gewicht | 92 g |
| Verpakking | |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 18 cm (7.08") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 3,99 cm (1.57") |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 22,8 cm (8.97") |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 40 mm |
| Hoogte verpakking | 228 mm |
| Gewicht verpakking | 142 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Opbergetui | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Schuim |
| Technische details | |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Overige specificaties | |
| Compatibiliteit | Microsoft |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| USB kabel lengte | 1,9 m |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Andere ondersteundende systemen | Linux |
| Diepte (imperiaal) | 3,96 cm (1.56") |
| Hoogte | 17,8 cm (7.02") |
| Breedte | 18,2 cm (7.16") |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Plus, Direct and Xpress not supported |
| Luidspreker | Nee |
| Type oorkussen | Single size leatherette cushion |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | -4 - 140 øF |
| Beschermetui | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Leather-feel ear cushion;USB controller- (call control unit);Warning and Declarations |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |