Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
224,50
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Waar je maar het best kunt werken – koffiebar, camping of zelfs kantoor(!) – de zeer geavanceerde audiotechnologie van deze headset geeft je hybride superkrachten nog een extra boost.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume - |
| Volumeregeling | Knop |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| LED-indicatoren | Bluetooth, Call |
| Virtuele surround | Nee |
| BeamForming | Ja |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Ja |
| Clear-Voice-technologie | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Geoptimaliseerd voor | Unified Communication |
| Gehoorbeschermingstechnologie‰n | Jabra PeakStop |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Ja |
| Muziek afspelen | Ja |
| Aantal opgeslagen gekoppelde apparaten | 8 |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Doorgelust | Nee |
| HD-stem | Ja |
| Automatisch verbinden | Ja |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Stalen scharnieren | Ja |
| Certificering | Cisco;Unify;Microsoft Teams;Apple MFi;Zoom;Google Meet;Amazon Chime;Amazon Alexa;Google Fast Pair |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, SBC, AVRCP, HSP, HFP, SPP |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 100 - 8000 Hz |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 16 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 84 dB |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Ja |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 5 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -35 dB |
| Klapbare microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 8 |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 770 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 36 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 33 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 36 uur |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Gesprekstijd | 25 uur |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2,7 uur |
| Snel opladen | Nee |
| Oplaadbron | USB |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 18 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 24 uur |
| Muziekspeler | |
| Ondersteund audioformaat | SBC |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 45 øC |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 45 øC |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 145 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoogte | 67 mm |
| Gewicht | 197 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 199 mm |
| Diepte verpakking | 238 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Ja |
| Oplaadstation | Nee |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Opbergetui | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Aantal | 1 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Technische details | |
| Gemakkelijke koppeling | Ja |
| Multipoint-connectiviteit | Ja |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 75 procent |
| Certificaten | |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Leveranciersinformatie | |
| Oplaadtijd | 160 min |
| Overige specificaties | |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| USB kabel lengte | 1,2 m |
| Gesproken begeleiding | Ja |
| Talen voor spraakbegeleiding | Engels, Frans, Duits, Japans, Koreaans |
| Diepte (imperiaal) | 19 cm (7.48") |
| Hoogte | 6,71 cm (2.64") |
| Breedte | 14,5 cm (5.71") |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra Sound+;Jabra Xpress |
| Luidspreker | Nee |
| Ear cushion type | Single size leatherette cushion |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Gespreksbeheer | Remote Call Control (RCC) |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 113 øF |
| Beschermetui | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Link 390 Bluetooth adapter;USB cable 1.2m/3.9ft;Carry pouch;User documents |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}