Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
86,04
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De werknemers in uw contact center zijn ambassadeurs van uw merk, dus voorzie ze van de middelen en geluidskwaliteit die ze nodig hebben om dat met verve te doen. In de Biz™ 2300 van Jabra ontmoeten geluid van ongeëvenaarde kwaliteit en duurzaamheid elkaar in een exceptioneel comfortabele en stijlvolle bedrade headset – een genot voor zowel uw werknemers als uw klanten.De
Jabra BIZ™ 2300 USB UC Mono is een mono headset die USB-connectiviteit biedt en compatibel is met alle toonaangevende UC-toepassingen en softphones.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Monauraal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume - |
| Volumeregeling | Knop |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 2,35 m |
| Kleur kabel | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| Geluidsdruk niveau (max) | 118 dB |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Geoptimaliseerd voor | Unified Communication |
| Gehoorbeschermingstechnologie‰n | Jabra PeakStop |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| Muziek afspelen | Ja |
| Doorgelust | Nee |
| HD-stem | Ja |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Plug and play | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Certificering | CE, FCC, UL, cUL,EAC, RCM, KCC, RoHS, REACH |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, SBC |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 10 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 150 - 6800 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 93 dB |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -30 dB |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Klapbare microfoon | Ja |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Nee |
| Snel opladen | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 141 mm |
| Diepte | 183 mm |
| Hoogte | 67 mm |
| Gewicht | 49 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
| Hoogte verpakking | 190 mm |
| Gewicht verpakking | 170 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Snelstartgids | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Opbergetui | Nee |
| Opbergetui | Ja |
| Oordopjes | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Aantal | 1 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 495 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 293 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 592 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 10,6 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 56 stuk(s) |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Technische details | |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Overige specificaties | |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Gespreksbeheer | Remote Call Control (RCC) |
| Luidspreker | Nee |
| Type oorkussen | Foam size M;Leatherette size M |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Foam ear cushion;Leather-feel ear cushion;User documents |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}