Headset Biz 2300 - Mono - Quick Disconnect (QD) Connector - Black - Noise Cancelling + LINK230
ITCurry #: 95073507 | Article #: 2303-820-104/230-09-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Deze bundel bevat de Jabra Biz™ 2300 QD Mono en de Jabra LINK 230.
De Jabra Biz™ 2300 QD Mono is een mono-headset met QD (Quick Disconnect)-plug, waarmee u direct kunt verbinden met een grote variëteit aan bureautelefoonsystemen. In de Biz™ 2300 van Jabra ontmoeten geluid van ongeëvenaarde kwaliteit en duurzaamheid elkaar in een exceptioneel comfortabele en stijlvolle bedrade headset – een genot voor zowel uw werknemers als uw klanten. De werknemers in uw contact center zijn immers ambassadeurs van uw merk, dus geeft deze headset ze de middelen en geluidskwaliteit die ze nodig hebben om dat met verve te doen.
De Jabra LINK 230 vergroot de mogelijkheden van uw bedrade Jabra QD (Quick Disconnect)-headset en verbetert tegelijkertijd de geluidskwaliteit. Met de plug-and-play USB-adapter kunt u uw Jabra-headset voor bureautelefoons gebruiken met uw softphone. De Digital Signal Processing (DSP)-technologie middelt de geluidsstroom zodat beide gesprekspartners kunnen genieten van een helder geluid.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Monauraal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,075 m |
| Gehoorbeschermingstechnologie‰n | Jabra PeakStop |
| HD-stem | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Certificering | CE, FCC, UL, cUL,EAC, RCM, KCC, RoHS, REACH |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 20 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 150 - 4500 Hz |
| Impedantie | 300 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 99 dB |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -30 dB |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Klapbare microfoon | Ja |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 141 mm |
| Diepte | 183 mm |
| Hoogte | 67 mm |
| Gewicht | 49 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Meegeleverde Audio adapters | USB |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Snelstartgids | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Oordopjes | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Aantal | 1 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| Leveranciersinformatie | |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| Overige specificaties | |
| QD-connector | Ja |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |