Pro SFF 400 G9 - i5 14500 - 16GB RAM - 1TB SSD - Win11 Pro - Azerty Belgian
ITCurry #: 1170SDK9 | Article #: 99Q54ET#UUGFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
869,35
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel© CoreT i5 |
| Processorgeneratie | Intel Core i5-14xxx |
| Processormodel | i5-14500 |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Processor aantal threads | 20 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Effici‰nte kernen | 8 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,7 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,6 GHz |
| Effici‰nte kernbasisfrequentie | 1,9 GHz |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Maximaal turbovermogen | 154 W |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | Nee |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel© UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 770 |
| Prestatie | |
| Markt positionering | Bewezen productiviteit |
| Chipset moederbord | Intel Q670 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Type product | PC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Lijnuitgang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Uitbreidingsmodules | |
| Aantal 3.5" bays | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| Energie | |
| Netvoeding | 240 W |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Ingangsfrequentie voeding | 50/60 Hz |
| Design | |
| Type behuizing | SFF |
| Kleurnaam | Jack black |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | Tsjechische Republiek |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP Security tools | Trusted Platform Module TPM 2.0 Embedded Security Chip shipped with Windows 10 (Common Criteria EAL4+ Certified)(FIPS 140-2 Level 2 Certified); HP Secure Erase; HP Sure Click; Absolute Persistence module; HP Sure Admin; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; HP Sure Sense2 |
| HP Software provided | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Connection Optimizer; HP Privacy Settings; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Desktop Support Utilities; HP Easy Clean; Touchpoint Customizer for Commercial; HP Easy Clean Keyboard Driver; HSA Fusion for Commercial; HSA Telemetry for Commercial; HPX for CMIT |
| HP-segment | Bedrijf |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 270 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Gewicht | 4,2 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 394 mm |
| Diepte verpakking | 205 mm |
| Hoogte verpakking | 499 mm |
| Gewicht verpakking | 7,25 kg |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}