-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ontworpen voor gebruikers in thuiskantoren die voordelig zakelijke documenten in kleur moeten printen.
HP 920XL gele inktcartridges met originele HP inkt drukken professionele kleurendocumenten voordeliger af dan lasertechnologie. Originele HP inkt is speciaal ontwikkeld om sneldrogende documenten te produceren, met name op papier met het ColorLok-logo.
| Kenmerken | |
| Type kleureninkt | Pigmentgebaseerde inkt |
| Compatibiliteit | HP 920 inktcartridges werken met: HP OfficeJet 7500A |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 700 pagina's |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Inkttype | Pigmentgebaseerde inkt |
| Printkleuren | Geel |
| Land van herkomst | China, Tsjechische Republiek, Ierland, Singapore, Maleisi‰ |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 øC |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 107 mm |
| Diepte | 24 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 107 mm |
| Diepte verpakking | 24 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (231) 884420649458; (241) 884420649465; (251) 884420649472; (301) 884962546130; (BGX) 884420649410; (BGY) 884420649427 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420649458, 884420649465, 884420649472, 884962546130, 884420649410, 884420649427 |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Technische details | |
| Inhoud | 1 cartridge |
| Andere EU-gevarenaanduiding(en) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Logistieke gegevens | |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Producten per pallet | 3360 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 56 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 7 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 200,3 kg |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Producten per grotere (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Grotere (buitenste) hoofdverpakkingen brutogewicht | 3,13 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |