Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
20,26
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ontworpen voor gebruikers in thuiskantoren die voordelig zakelijke documenten in kleur moeten printen.
HP 920XL magenta inktcartridges met originele HP inkt drukken professionele kleurendocumenten voordeliger af dan lasertechnologie. Originele HP inkt is speciaal ontwikkeld om sneldrogende documenten te produceren, met name op papier met het ColorLok-logo.
| Kenmerken | |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Compatibiliteit | HP 920 inktcartridges werken met: HP OfficeJet 7500A |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 700 pagina's |
| Inkttype | Pigmentgebaseerde inkt |
| Printkleuren | Magenta |
| Land van herkomst | China, Tsjechische Republiek, Ierland, Singapore, Maleisi‰ |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 øC |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 107 mm |
| Diepte | 24 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 107 mm |
| Diepte verpakking | 24 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (231) 884420649380; (241) 884420649397; (251) 884420649403; (301) 884962546123; (BGX) 884420649342; (BGY) 884420649359 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420649380, 884420649397, 884420649403, 884962546123, 884420649342, 884420649359 |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Technische details | |
| Inhoud | 1 cartridge |
| Logistieke gegevens | |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Producten per pallet | 3360 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 56 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 7 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 196,2 kg |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Producten per grotere (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Grotere (buitenste) hoofdverpakkingen brutogewicht | 3,06 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}