HP 15-fc0106nb - R5 7520U - 16GB RAM - 512GB SSD - Win11 Home - Azerty Belgian
ITCurry #: 1170RPX1 | Article #: B9HE5EA#UUGFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
564,67
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Design | |
| Kleurnaam | Natural silver |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zilver |
| Vormfactor | Clamshell |
| Markt positionering | Dagelijks |
| Introductie jaar | 2025 |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Originele merknaam | HP |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | Full HD |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Schermomlijsting-technologie | Micro-Edge |
| Helderheid | 300 cd/mý |
| Schermdiameter in centimeters | 39,6 cm |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Kleurbereik | 45 procent |
| NTSC-dekking (normaal) | 45 procent |
| Processor | |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD RyzenT 5 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processormodel | 7520U |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,3 GHz |
| Frequentie van processor | 2,8 GHz |
| Processor cache | 4 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5500 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugenlayout | Not available |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Grafisch | |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon Graphics |
| AMD FreeSync | Ja |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Realtek |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Full-size toetsenbord | Ja |
| Kleur toetsenbord | Soft gray |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Brand-specifieke functies | |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Smart AC Adapter | Ja |
| HP Imagepad | Ja |
| HP front camera | HP TrueVision HD |
| HP Security tools | Mic mute key; Camera privacy shutter; Trusted Platform Module (Firmware TPM) support |
| HP-segment | Thuis |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Batterijcapaciteit | 41 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 10,5 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 11,5 uur |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 45 min |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 45 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Gold |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Ocean-bound plastic in speaker enclosure(s);Keyboard keycaps and scissors contain post-consumer recycled plastic |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 359,8 mm |
| Diepte | 236 mm |
| Hoogte | 18,6 mm |
| Gewicht | 1,59 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 69 mm |
| Diepte verpakking | 520 mm |
| Hoogte verpakking | 305 mm |
| Gewicht verpakking | 2,29 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}