Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
15945,24
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The HP 5400R zl2 Switch Series is an industry leading mobile campus access solution with HP Smart Rate multi-gigabit ports for high speed connectivity and bandwidth for next wave 802.11ac devices. It brings enterprise-class resiliency and innovative flexibility and scalability to converged campus networks.
Robust virtualization with HP AllianceOne solutions, hitless failover, QoS and security with full L3 features and flexible connectivity including 40 Gigabit Ethernet ports and full PoE+, the 5400R requires no add-on software licensing and is SDN ready with OpenFlow support.
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L3 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 92 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3at, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| 10G support | Ja |
| Full duplex | Ja |
| IP routing | Ja |
| Routing entries | 10000 |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 1920 Gbit/s |
| Throughput | 1142,8 Mpps |
| MAC-adrestabel | 64000 entries |
| Latentie (1 Gbps) | 2,8 æs |
| Latentie (10 Gbps) | 1,8 æs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Beveiliging | |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| SSH/SSL support | Ja |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Vormfactor | 7U |
| Kleur van het product | Grijs |
| Prestatie | |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | QorIQ P2020 |
| Frequentie van processor | 1200 MHz |
| Type geheugen | DDR3-SDRAM |
| Intern geheugen | 4096 MB |
| Flash memory | 16 MB |
| Geluidsniveau | 49 dB |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1000 Mb Latency: < 2.8 æs; 10 Gbps Latency: < 1.8 æs; 40 Gbps Latency: < 1.5 æs |
| Geheugen en processor | Depend on the model: Dual Arm Cortex A9 at 1 GHz; Packet buffer size: 13.5 MB internal Arm 11 at 450 MHz; Packet buffer size: 18 MB internal. Dual Arm Cortex A9 at 1; Packet buffer size: 13.5 MB internal Arm 11 at 550 MHz; Packet buffer size: 18 MB internal. Dual Arm Cortex A9 at 1 GHz; Packet buffer size: 13.5 MB internal Freescale P2020 dual core at 1.2 GHz, 16 MB flash, 1 GB SD Card, 4 GB DDR3 SODIMM. |
| Aansluitingen | 92 RJ-45 auto-sensing 10/100/1000 PoE+ ports 4 open 10 GbE SFP+ transceiver slots 8 open module slots Supports a maximum of 288 auto-sensing 10/100/1000 ports or 288 SFP ports or 96 SFP+ ports or 96 HPE Smart Rate Multi-Gigabit or 24 40 GbE ports, or a combination. |
| Prestatiebeheer | HPE Aruba Networking Management Software HPE Aruba Networking Central HPE Intelligent Management Center Basic Software Platform (IMC) Command-line interface Web browser Configuration menu Out-of-band management (RJ-45 Ethernet) Out-of-band management (serial RS-232C or micro USB) SNMP manager |
| Gewicht (imperiaal) | 20,5 kg (45.2 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 444,5 x 450,9 x 307,3 mm (17.5 x 17.8 x 12.1") |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 95 procent |
| Warmtedissipatie | 4900 BTU/h |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 444,5 mm |
| Diepte | 450,9 mm |
| Hoogte | 307,3 mm |
| Gewicht | 20,5 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}