Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
2404,09
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The HP MSR4000 Router Series is a family of high-performance, large branch routers that deliver integrated routing, switching, security, VPN, and SIP in a single box. With its integrated infrastructure and modular design, the MSR4000 reduces complexity and simplifies your network while enabling faster time to service and enhanced performance.
The MSR4000 increases flexibility and agility by delivering support for a wide range of virtualized applications on the Open Application Platform module. Its distributed architecture and high reliability also strengthen the resiliency of large branches.
| WAN-verbinding | |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Nee |
| SIM-kaartsleuf | Nee |
| 3G/4G USB modem compatibiliteit | Ja |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3 |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Verzending snelheid | 36 Mpps |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Verkeerscontrole | Ja |
| Port forwarding | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Web-gebaseerd management | Nee |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluitingen | (8) HMIM slots, (2) MPU (main processing unit) and 1 SPU (service processing unit) slots Maximum, depending on model and configuration |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 6 |
| Aantal MPU-sleuven | 2 |
| Protocollen | |
| Routing protocols | RIP-1, RIP-2 |
| DHCP client | Ja |
| DHCP server | Ja |
| IPv4- & IPv6-functies | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 3DES, 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, DES, MD5, SHA-1 |
| Firewall | Ja |
| MAC-adrestabel | 1000000 entries |
| ARP-aanvalspreventie | Ja |
| ICMP-aanvalspreventie | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Kenmerken | |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1000 MHz |
| Flash memory | 512 MB |
| Intern geheugen | 2048 MB |
| Intern geheugentype | DDR3 |
| Warmtedissipatie | 347 BTU/h |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Rack-montage | Ja |
| Rackcapaciteit | 4U |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 300 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 40 - 70 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 480 mm |
| Hoogte | 175 mm |
| Gewicht | 20,6 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Overige specificaties | |
| Geheugen en processor | : MPU-100, 2 cores RISC @ 1 GHz, 512 MB flash capacity, 2 GB DDR3 SDRAM : SPU-100, 8 cores RISC @ 1 GHz, 2 GB DDR3 SDRAM : SPU-200, 16 cores RISC @ 1 GHz, 2 GB DDR3 SDRAM |
| Prestatiebeheer | IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; limited command-line interface; configuration menu; out-of-band management (RJ-45 Ethernet); SNMP Manager; Telnet; RMON1; FTP; in-line and out-of-band; modem interface; out-of-band management (serial RS-232C or Micro USB); IEEE 802.3 Ethernet MIB |
| Montage | Desktop or can be mounted in a EIA-standard 19 in. telco rack when used with the rack-mount kit in the package |
| Gewicht (imperiaal) | 20,6 kg (45.5 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 439,9 x 480,1 x 175 mm (17.3 x 18.9 x 6.89") |
| Draadloze functies | Uses USB memory disk to download and upload configuration or OS image files; supports an external USB 3G/4G modem for a 3G/4G WAN uplink |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}